Wpis z mikrobloga

@iTuTego:

Niby człowiek myślał, że ludzie w Polsce chociaż w tym momencie się zjednoczyli, ale jednak się łudziłem


A czego się spodziewałeś samemu broniąc partię, która zbija swój kapitał polityczny na dzieleniu społeczeństwa?
Poza tym, polecam przejrzeć facebooki posółów konfederacji, przecież nie raz sami jadą po JKM, jak i część posłów, która była ze skrzydła "wolność" odcieła się od niego i założyli nową frakcje.


@iTuTego: XDDDDD
Podaj przykład. Serio pytam. ja też mogę tak napisać, że neuropa to agentura rosyjska. Przypomnij sobie co robili politycy z PO czy Lewicy przy kryzysie na granicy Białoruskiej. Dosłownie sabotowali działania Straży granicznej i wojska. Nawet jak obecny rząd, jak coś robi w słusznym kierunku to i tak trzeba się zawsze wystawić w kontrze.

Niby człowiek myślał, że ludzie w Polsce chociaż w tym momencie się zjednoczyli, ale jednak się łudziłem.


@
@iTuTego: jesteś kretynem pajacu. Idź lepiej polerować berło krulowi, bo jeszcze mu się smutno zrobi, kiedy widzi jak jego plany mariażu z ruskimi onucami legły w gruzach. Gruzach 200.

Ale to jest screen..

Zaraz zacznę się zastanawiać, czy Ty czasem od ruskich nie jesteś, bo coś słabo Ci idzie ta manipulacja xD


tu masz ten fragment, który podważasz: https://www.youtube.com/watch?v=ycP1fgZor_U

A teraz #!$%@? do buzi i za konfederację.
Nawet jak obecny rząd, jak coś robi w słusznym kierunku to i tak trzeba się zawsze wystawić w kontrze.

Niby człowiek myślał, że ludzie w Polsce chociaż w tym momencie się zjednoczyli, ale jednak się łudziłem.


@iTuTego: zjednoczyć to się można w krytyce propagandy pisowskiej w zwiazku z kryzysem na granicy, gdyby pisowcy prowadzili sensowna polityke to by sie ich chwalilo, ale ze zrobili wyborczy cyrk i doprowadzili do smierci paru
@mojemirabelki: Powinieneś potepić i skrytykowac własne ograniczenie umysłowe, wpieprzyłeś się do tematu, w ogóle nie czytając poprzednich postów. Zwróciłem honor gościowi, bo ktoś inny wrzucił dowód i tyle. Ty wpadłeś jak bohater, zesrałeś się na salonach i myślisz, że jesteś fajny xD
@kupuje_bulki_w_almie: W zasadzie jeśli chodzi o polityke na granicy to mieli całkiem sensowną (mówie o grudniowej sytuacji z granicą Białoruską), bo tutaj oczywiście dali dupy, w ogóle nie przygotowując się na uchodźców i lepiąc wszystko na prowizorce na szybko.
@mojemirabelki: Przeczytaj swoje posty, wychodzisz na praktycznie totalnego faszyste i przygłupa. Gdybyś choć zadał sobie chwilkę trudu i poczytał poprzednie posty to doszedł byś do wniosku, że ja żadnym kucem nie jestem, wręcz sam #!$%@? po głupotach konfederacji. Problem jest w tym, że od 3 dni widze, że za całe zło na świecie obowinia się wszystkich z konfy, a o dowodu jest ciężko. Tutaj faktycznie gość z którym pisałem miał racje
@iTuTego: a szkoda strzępić ryja. W całym wątku #!$%@?łeś się do prostującej cię zielonki, a argumentem był kolor nicku. Podsunąć ci pod nos źródła to będziesz podważał wiarygodność. Nie warto było robić nic, ale chociaż jedynym plusem jest rozsądna zielonka, a nie kolejny troll spamujący internet w imię krula, ruskich, albo innych środowisk politycznych.
@mojemirabelki:

a argumentem był kolor nicku


Ale wiesz, że ja nie zarzuciłem mu nic odnośnie zielonego nicku schizofreniku?

kolejny troll spamujący internet w imię krula, ruskich, albo innych środowisk politycznych.


Przeczytaj moje posty i przestań się kompromitować.
Sam obrażam tutaj JKM, zresztą nie tylko tutaj, bo i na twitterze czy FB im pisałem bezposrednio.

Widze, że masz jakiś zakrzywiony obraz, gdzie sa tylko zwolennicy danej partii i wielbiciele danej osoby i
@iTuTego: tak jest w 90% tematów które zarzuca się konfederacji, ja wiem że konfa ma swoje za uszami, ale odjąć całą manipulacje mediów, ludzi, zarzuty bez poparcia itd. i nagle wychodzi że konfederacja wciąż jest na bardzo wysokim poziomie zważywszy na resztę polskiej polityki, a ludzie - wyborcy - to zwykłe pelikany dające się robić na najtańszą możliwą propagandę i populizm
@aegispolis: Tak, Korwin wlasnie to miał na mysli i zawsze dokladnie wyjasnial swoj tok rozumowania. Natomiast, w momencie jak Rosja wchlonela Bialorus, to w jego toku rozumowania stala sie dla nas bezposrednim wrogiem i zagrozeniem.

Korwin, czasem pi##doli, ale zawsze jest konsekwentny w swoim toku rozumowania. Choc jako zwolennik konfy najchetniej zobaczylbym Korwina na emeryturze.

Zreszta, jego niewiara w to ze Rosja zaatakuje pelnoskalowo, bo byloby to szalenstwem byc moze z
Polska była najbardziej lubianym krajem przez Ukrainę już dość dawno


@andrzejedude: Czy to oznacza ze jesli pojade na Ukraine to Ukraincy nie beda odkrecac mi tablic rejestracyjnych celem wymuszenia pieniedzy ani nie kaza mi jako lachowi sie wynosic z ich ziem? Co wiecej bede mogl zatrudnic sie w restauracji czy w sklepie we Lwowie na 6miesiecy majac paszport biometryczny?
No właśnie nie widzę, pytam o przykłady już od jakiegoś czasu na wykopie


@iTuTego: od 24.02 narodowcy z konfy ktorzy do tej pory szczuli na ukrainę bo UPA i Wołyń zaczęli kasować wpisy i zmienili retorykę. Ale jak ktoś był blisko obserwowania środowisk konfederackich to ciężko, żeby to umknęło.