Wpis z mikrobloga

@andrzejedude: Podaj przykład. Serio pytam. ja też mogę tak napisać, że neuropa to agentura rosyjska. Przypomnij sobie co robili politycy z PO czy Lewicy przy kryzysie na granicy Białoruskiej. Dosłownie sabotowali działania Straży granicznej i wojska. Nawet jak obecny rząd, jak coś robi w słusznym kierunku to i tak trzeba się zawsze wystawić w kontrze.
Niby człowiek myślał, że ludzie w Polsce chociaż w tym momencie się zjednoczyli, ale jednak się
@aegispolis: sam po nich jade.
@andrzejedude:
co Ty w ogóle wrzucasz, zakopane znaleziska sprzed kilku lat, z odnośnikami których w ogóle nie ma. Wpisy użytkowników, których konta są usuniete.
Najświeższe z tego co widze, koleś który jedzie po Azov i tym, że Polacy się jarają tą jednostką, ale co to ma wspólnego z konfederacją?
Nawet artykuł z Wołyniem z filmweb xD ale nadal co to ma wspólnego z konfederacją?
@andrzejedude: W takim razie masz racje ze ukraincy darzą nas sympatia myślę też ze nie przypadkowo bo polska od lat jakaś ta ukraine wspierała w większym czy mniejszym stopniu. Myślę że ważniejsze jest w sumie co robią rządzący a ich działania z tego co wiem nie były zbyt przyjazne dla nas mam nadzieję na odwrócenie trendu.
@andrzejedude: Nie wiem o którym linku teraz mówisz, bo każdy link za przeproszeniem z tego co wrzuciłeś, albo odnośnik do niego nie istnieje, albo w ogóle jest na jakiś inny temat, albo cholera wie. Dodam jeszcze, że 4 lata temu to chyba konfederacja jeszcze nie istniała xD

Poza tym, polecam przejrzeć facebooki posółów konfederacji, przecież nie raz sami jadą po JKM, jak i część posłów, która była ze skrzydła "wolność" odcieła
@iTuTego: Mówię o ostatnim linku, gdzie pod spodem jest drugi komentarz z brunatnym ryjem.
A to, że część posłów konfederacji się z tym nie zgadza nic mnie nie obchodzi. To oni legitymizują i wprowadzają w życie publiczne ludzi takich jak braun czy korwin, więc cała partia jest temu winna.
@andrzejedude: Możliwe, tam jest paru takich idiotów. Na Twitterze Jabłoński (też startował z list konfederacji) mnie zablkował jak mu napisałem, że wrzuca kremlowską propagandę i anty Ukraiński syf. Sam się od nich odcinam, bo musieliby wyplenić ten cały syf z partii. Ale oskarżanie całej partii o jakąś agenture i szczucie na Ukraińców jest co najmniej krzywdzące, kiedy od pierwszych dni wojny Berkowicz pojechał na granice, część działaczy przygarniała do swoich biur