Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Dziękuję wszystkim aktywnym i "fajnym" wykopowiczom, za (ostatnio) nazbyt częste dodawanie znalezisk oraz wpisów o aplikacji YouTube Vancet.

Właśnie pomogliście szybciej uwalić ten projekt.

Jesteście tak samo szkodliwi, jak ci co podczas wojny chwalą się wiedzą o ruchach i pozycjach własnych wojsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#vanced #youtubevanced #youtube #youtubepremium #android
  • 76
a czemu kupujesz przez vpn i oszukujesz? Normalna opłata to dla ciebie aż tak dużo hipokryto?


@unclefucker: jeżeli w dwóch krajach są różne ceny to nie ma czegoś takiego jak normalna opłata xd

Jeżeli ja płacę więcej, by argentyńczyk miał mniej do zapłaty (bo przecież, cena nie jest uzależniona od korzystania) to płacę, za to, żeby argentyńczyk też mógł pooglądać. To błąd YouTube'a i jak zobaczą, że ludzie kupują same argentyńskie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau: @unclefucker: @oslet: ja #!$%@? wykopki, nic nie oszukuje napisał ze przez vpn. Indyjski chyba najtańszy, ja siedzac w uk place india yt premum family i za 12zl/msc mam 5 slotów bez zadnego #!$%@?. Raz sie logujesz przez vpn, ustawiasz normalnie płatność przez kartę, wpisujesz losowy adres z Indii, done.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: taa blad, na pewno sie jeszcze nie zczaili, wyślij im email( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu biora co daja. Lepiej żeby im wpadało 4$ miesiecznie niz 0, bo taka prawda ze ci co maja #!$%@? i tak kupią "legalnie" niezależnie od ceny, ci co cebulą beda szukac taniutkiej albo darmowej alternatywy, jak takiej nie bedzie to zrezygnuja albo przejda na cos innego zupełnie
@KotBojowy: żadna wielka kombinacja. ublocka uzywasz i tak na telefonie, a zmiana przegladarki z chrome na firefox to nic wielkiego. I funkcjonalność jest wtedy "by default".

Poza tym yt premium to raczej droga impreza:
2-month free trial Then €11.99/month

I to wszystko placisz yt za mozliosc ogladania contentu, ktory wrzucil kto inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@powaznyczlowiek: @11262: @be_ast:

W takim razie przyjmijmy, że Vanced to apka, o której mało kto wie i mało kto używa. Czy Youtube by z nią coś zrobiło? Raczej nie. Problem jest dopiero teraz, kiedy dużo ludzi o tym wie. A skąd wiedzą? Ano m.in. przez takie posty na mirko w stylu "Vanced - szanujesz plusujesz". Jakieś oskarki pewnie nie wiedziały o takich cudach, ale przeczytali gdzieś w necie, albo
W takim razie przyjmijmy, że Vanced to apka, o której mało kto wie i mało kto używa


@fred_z_zambrowa: nie jest taką appką i nigdy nie była

Ano m.in. przez takie posty na mirko w stylu "Vanced - szanujesz plusujesz". Jakieś oskarki pewnie nie wiedziały o takich cudach, ale przeczytali gdzieś w necie, albo polecił im kolega, któremu polecił inny kolega, który to z kolei czytał post na mirko.


litości xD przez
źródło: comment_16472473576tgBLsZDI9TDG2MCX4Gwsa.jpg
Sraken pierdaken. Głównym atutem Vanced nie było blokowanie reklam tylko np. SponsorBlock, ReturnYoutubeDislikes albo usunięcie Youtube Shorts. Niezależnie od wydajnej kwoty, nie dostanę takich rzeczy od Google.


@JestemZielonka: dokładnie to, już #!$%@? z tymi reklamami- mogę se kupić to YouTube premium, ale co z pomijaniem sponsoringu w filmach, wstępów i "irytujących zakończeń"?! To była prawdziwa perełka tego projektu, a nie "hyhy nie czeba płacić"
@taxi20: no, na 100% w google dopiero sie o vanced dowiedzieli typie xD a poza tym na androida alternatywnych aplikacji yt jest w #!$%@?, dla tych co pieprzą o sponsorblocku i wywaleniu yt shorts to pewnie zaraz powstanie nowa alternatywa. Może się też okazać, że zamykają vanced żeby otworzyć znowu pod inną nazwą
@powaznyczlowiek:

Zanim natępnym razem zaczniesz rozkminiać temat to chociaż rzuć okiem na githuba


No i co z tego, że jest popularne na GitHubie? A ile osób wśród twoich znajomych (o ile nie pochodzą ze świata IT) o tym wie? Zaraz na przekór napiszesz, że wszyscy, ale dobrze wiemy, że tak nie jest.
Wśród moich znajomych pewnie z 70% w ogóle nie wie co to jest GitHub.
Dziwnym trafem dopiero teraz, po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adrian77: ja nic nie mowilem o vanced ze zle.
Sam nie uzywam bo wole wydac pare zloty(nie parędziesiąt) i miec legit wersję, vanced mi sie bugowal, wolniej chodzil, jakies aktualizacje, zalogowanie na konto google problematyxzne, jak juz zalogowałem to po 2 dniach sie #!$%@?ło, i reinstall appki. Wole od pajeetów( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adrian77: typ pewnie przez vpna za ruble czy inną gównowalutę kupuje, na dodatek nie płaci VATu ani żadnych podatków unijnych, praktycznie kradnie, a potem myśli, że jest lepszy niż ktoś kto sobie apkę zainstalował za darmo xD
Dziękuję wszystkim aktywnym i "fajnym" wykopowiczom, za (ostatnio) nazbyt częste dodawanie znalezisk oraz wpisów o aplikacji YouTube Vancet.


@taxi20: xdd do wszystkiego w życiu podchodzisz na taki dziecięcy rozum?