Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Dziękuję wszystkim aktywnym i "fajnym" wykopowiczom, za (ostatnio) nazbyt częste dodawanie znalezisk oraz wpisów o aplikacji YouTube Vancet.

Właśnie pomogliście szybciej uwalić ten projekt.

Jesteście tak samo szkodliwi, jak ci co podczas wojny chwalą się wiedzą o ruchach i pozycjach własnych wojsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#vanced #youtubevanced #youtube #youtubepremium #android
  • 76
@unclefucker: @Adrian77: @Eredin: trochę za bardzo się zesraliście z tą moją rzekomą hipokryzją. Gdzie ja napisałem że Vanced złe, bo oszukuje jutuba na hajs? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No gdzie? No? Podpowiem - nie pisałem czegoś takiego, więc proszę mi nie wpierać. Chociaż jeśli koniecznie chcecie wnikać w temat, gdybym był twórcą apek, to jednak widziałbym pewną różnicę jakościową między złamasem co płaci mi 2
(kupione przez vpn)


@oslet: przepiękne samozaoranie, za takie należą się aż 2 cebule

nic nie oszukuje napisał ze przez vpn. Indyjski chyba najtańszy, ja siedzac w uk place india yt premum family i za 12zl/msc mam 5 slotów bez zadnego #!$%@?. Raz sie logujesz przez vpn, ustawiasz normalnie płatność przez kartę, wpisujesz losowy adres z Indii, done.


@PonuryZielarz: ale wiesz o tym że to jest łamanie regulaminu i podstawa do
Nie ma to jak #!$%@?ć się do kogoś o to czego ten ktoś nie powiedział i fantazjować o samozaoraniu.


@oslet: odniosłem się tylko i wyłącznie do tego, co zacytowałem, a to, że wrzuciłeś mnie do wora z osobami które pisały o czymś innym mnie nie interesuje.

gdybym był twórcą apek, to jednak widziałbym pewną różnicę jakościową między złamasem co płaci mi 2 zł a złamasem co płaci mi 0 zł, Wy
@NPC_358034 no i do czego niby się odniosłes? Co w tym tekście o vpn było niby samozaoraniem?. Możesz mi wytłumaczyć? I niby gdzie ćwoku prawiłem jakiekolwiek morały? Umiesz czytać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oslet: ale odniesiesz się jakoś do tego co napisałem czy wyzwanie kogoś jest szczytem twoich możliwości? YouTube moim zdaniem schodzi na psy, i trzymają mnie tam tylko niektóre treści. Uwierz mi że gdyby reklamy i forma apki była taka jak, powiedzmy, 2-3 lata temu to bym nawet nie pomyślał o vanced albo newpipe. Niestety naprawdę coraz trudniej się go używa, reklamy są natarczywe, dłuższe, jest ich więcej. Nawet lubiłem sobie włączyć
Dobra, czyli równany w górę do cen amerykańskich i zachodnioeuropejskich?


@srogie_ciasteczko: jak idziesz do sklepu to też idziesz tam gdzie najdrożej i wyzywasz od DEBILI ludzi którzy idą tam gdzie jest taniej? xd