Wpis z mikrobloga

@Aou: nie wiem czy było takiej dobrej jakości, jak na 15 latka w 2006 roku potrafiło się wydać po 1k i wyjść z parą butów, jedną koszulką i jedną bluzą to raczej dosyć sporo na tamte czasy a jakość taka sama jak wszędzie. Jedna bluza tylko z tego okresu została mi do dzisiaj, ale ona jest niezniszczalna.
@PancakeV: xD
Jezu był taki typek u nas w kościele, było to za dzieciaka.
Wiejski "skejt" chuligan ale w kościele zawsze, no i typek przyszedł w takiej koszulce do kościoła.
Tylko było chyba napisane "jak coś się nie podoba to #!$%@?"

I serio ksiądz z ambony mówi, że ten chłopak w białej koszulce niech #!$%@? z kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I #!$%@?ł.
za 10 lat będziesz cisnął bekę z tego co jest teraz


@Glos_normictwa: co to za moda z cyklu handluję suplami i noszę EMPORIO ARMANI XD

Teraz (a bardziej w 2021) taka domyślna streetwearowa moda, to szerokie bojówki carhartta, af1 / dunki + beżowa bluza. Niektórzy "eksperymentują" z jakimiś akcentami z lat 90., typu jakieś długie skórzane płaszcze itd. + jakieś wisiorki i pierścionki jak się za dużo tiktoka naoglądają xD
Pobierz
źródło: comment_1646647970IkgWeCu7TVUrUC3UXt4tvk.jpg
ciuchy z Massa. Sam miałem baggi od nich- nie do zdarcia


@skalar_neonka: Jakiś rok czy dwa lata temu mój niebieski robił porządki w szafie i znalazł właśnie baggy Massa, Clinic i takie grube sztruksy, chyba coś z black w nazwie. Gdyby nie to, że styl się zmienił, fason straszny jak na chłopa prawie 40lvl, to wyglądały prawie jak nowe. Konkretny materiał, wszystko mega solidnie wykonane, a to pewnie jakieś 20lat. Dzisiejsze
@ewataewa: Tylko, że te marki absolutnie nigdy sieciówkami nie były a dziś podobne czy nawet dalej produkowany Mass też mają w porządku jakość. Aczkolwiek to prawda kiedyś nawet Cropp miał lepszej jakości rzeczy jak teraz