Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Odnoszę się > jak to jest odbierać wypłatę w walucie wartej tyle co pieniądze z monopoly?

Skoro nie rozumiesz.... była podnieta po napadzie na Ukrainę, że wszystko pierdykło, po kilku dniach wróciło do normy. Teraz jeśli Ukraina nie wygra, będzie podobnie więc się nie podniecaj?
@mielonka_madej: rozumiem że język polski jest trudny więc najbardziej łopatologicznie jak się da:
wrzucasz takie kłamstwo:

mówicie, że dzisiaj koniec świata?

ja piszę sprawdzam i proszę o źródło, ty wijesz się że nie rozumiesz o co mi chodzi bredząc coś od rzeczy
@mielonka_madej: twojego kłamstwa napisałem wyżej najprościej jak umiałem, ale łap może teraz zrozumiesz o ile translator nie dał ciała, ja niestety ruskiego uczyłem się dawno temu w podstawówce i nie bardzo go pamiętam:
ты бросаешь такую ​​ложь:

вы говорите конец света сегодня?

Я пишу, проверяю и прошу источник, вы корчите, что не понимаете о чем я, бредите что-то
Teraz jeśli Ukraina nie wygra, będzie podobnie więc się nie podniecaj?


@mielonka_madej : Europa zrobi wszystko co konieczne żeby Ukraina wypędziła od siebie ruskiego najeźdźcę. A im bardziej Europa przez nakładane sankcje ucierpi tym bardziej będą cisnąć rosję by sobie te sankcje odbić. To nie jest kłótnia kolegów. rosja dopuszcza się ludobójstwa i nie zostanie to jej wybaczone a te kacapskie ryje będą obijane.