Wpis z mikrobloga

@Przwoj: spójrz dwa posty wyżej masz dokładnie to wyjaśnione przez otyłego Pana, post wyżej również masz wytłumaczone przez autora tego arcydzieła, że jesteś w błędzie, ale jak widać nikt tobie nie przetłumaczy że białe jest białe i będziesz w to brnął bo słyszysz "miej", to o cadillacu pomylonym z karniakiem to o tobie? xD
@Przwoj: a ten dalej będzie wmawiał Walaszkowi że nie ma pojęcia co napisał xD
tak w tekście jest mniej i jeżeli słoń nie nadepnął ci na ucho to też dasz radę to usłyszeć, ale nie wołaj mnie już, nie widzę sensu w dyskusji z typem który wie więcej o twórczości Walaszka niż Walaszek, jemu pozawracaj dupę że nie wie co pisał i że musisz go uświadomić iż jest w błedzie i
Deska_o0 - @Przwoj: a ten dalej będzie wmawiał Walaszkowi że nie ma pojęcia co napisa...

źródło: comment_1644391965Zo5ZTaaCklrb7mrw8Zugg5.jpg

Pobierz
Skoro tak Cię denerwują dyskusje o pioseneczkach w internecie


@Przwoj: nie wiem skąd ten pomysł, denerwują mnie tylko barany które uważają że wiedzą coś lepiej niż autor, przypominają mi nauczycielkę polskiego z ósmej klasy, też miała taką manierę

skoro Walaszek tak napisał to tak jest.


@Przwoj: no nie, powinienem olać wersję autora i uwierzyć anonowi w końcu wie lepiej mimo że dostał dwie niezależne wypowiedzi autora mówiące wprost że bredzi