Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie single 25+ jak wy tutaj żyjecie? Ja gdyby nie praca gdzie czasem muszę ogarniać i jakaś tam rodzina gdzie byłoby mi głupio to piłbym codziennie do odcięcia. I tak pije kiedy tylko mogę bo tylko wtedy zapominam o rzeczywistości. Po takim kilkudniowym maratonie potężny kac i zgaga. Mam jakieś hobby ale to nie cieszy. Na siłę zmuszam się do wyjść do ludzi żeby nie zwariować. Podróże samemu, kino samemu, muzea, parki, bieganie - to wszystko już przerobiłem. Nie mam za bardzo bliskich znajomych więc wymyślam sobie na siłę takie "zajęcia" i zazwyczaj jestem tam sam bo każdy przychodzi z kimś. Na aplikacjach randkowych wiadomo jak jest. Myślę czy nie poszukać sobie jakiejś samotnej matki jako koleżanki żebym kompletnie nie ześwirował (dałbym jej do zrozumienia że chodzi mi o przyjaźń). Nie wyobrażam sobie gdyby ktoś był singlem i nie miał pracy, rodziny, itd. Tyle razy już próbowałem stanąć na nogi i wziąć się za siebie ale po jakimś czasie przychodzi zwątpienie - po co to robię? dla kogo? czy to coś zmieniło w moim życiu, że lepiej się ubieram, mam zdrową twarz i ćwiczę? Nie daje mi to dziewczyny, nie zmienia mojego życia i przeszłości, nie daje mi fortuny. Nie znam nikogo z otoczenia kto byłby singlem w tym wieku. Tylko na wykopie widziałem wiekowych singli ale ci łazili po lesie z butelkami i cykali fotki a ostatnia aktywność była rok temu..

#przegryw #alkohol #alkoholizm #tfwnogf #blackpill #tinder #badoo #zwiazki #samotnosc #feels #smutek #zycie #singiel #single

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ff927f3be9540a5d02378f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie single 25+ jak wy tutaj żyj...

źródło: comment_1644142898VQrmQKPkmH296q5QRwNB51.gif

Pobierz
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania: Od rozstania #!$%@?, ale powoli się ogarniam.
Ogółem faktycznie, w pewnym wieku nie da się funkcjonować samemu.
Ogółem na razie staram się ogarnąć mentalnie, a w międzyczasie poprawić jak najwięcej rzeczy w swoim wyglądu i życiu, i potem wrócić na Tindera/rynek matrymonialny.
@AnonimoweMirkoWyznania: 28 rocznikowo, jedyny kontakt z kobietą to mialem jak w gimbazie koleżanka usiadła mi na kolanach (pewnie dla beki, po latach okazała się lezbą xD).

Nawet nie próbuje swoich sił w tej grze tinderowo związkowej bo za dużo rzeczy musiałbym zmienić w swoim życiu a nie chce mi się i jestem zbyt biedny na to. Gdybym za 4k mial się sam utrzymać to nic bym nie mial oszczędności, wolę mieszkać
niewielki krok do alkoholizmu


@trzeszczka: niestety, ale wielki.
Wiele razy starałem się, by zostać alkoholikiem i nigdy mi się to nie udało.

Warto zastanowić się nad swoim życiem .


@trzeszczka: zastanawiam się całymi dniami i bezsennymi nocami.
Jedyne co warto jak się jest bezwartościowym śmieciem to zdechnąć.
@AnonimoweMirkoWyznania: @sqlserver Brakuje tobie dyscypliny. Musisz stawiać cele i konsekwentnie realizować. Zrób sobie check listę co chcesz zrobić w tym roku i do roboty. Na początku będzie cieżko ale po pewnym czasie wyrobisz sobie odpowiednie nawyki. Jak masz problemy z alko i wpadłeś w korkociąg to kup sobie dobre witaminy + kudzu + gaba + lupulina. Lupulina to jest związek chemiczny który występuje w chmielu. Daje ten efekt rozluźnienia jak
Reelag - @AnonimoweMirkoWyznania: @sqlserver Brakuje tobie dyscypliny. Musisz stawiać...

źródło: comment_1644148055JfFUtGjVThdmHDp7VaqoIp.jpg

Pobierz