Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie single 25+ jak wy tutaj żyjecie? Ja gdyby nie praca gdzie czasem muszę ogarniać i jakaś tam rodzina gdzie byłoby mi głupio to piłbym codziennie do odcięcia. I tak pije kiedy tylko mogę bo tylko wtedy zapominam o rzeczywistości. Po takim kilkudniowym maratonie potężny kac i zgaga. Mam jakieś hobby ale to nie cieszy. Na siłę zmuszam się do wyjść do ludzi żeby nie zwariować. Podróże samemu, kino samemu, muzea, parki, bieganie - to wszystko już przerobiłem. Nie mam za bardzo bliskich znajomych więc wymyślam sobie na siłę takie "zajęcia" i zazwyczaj jestem tam sam bo każdy przychodzi z kimś. Na aplikacjach randkowych wiadomo jak jest. Myślę czy nie poszukać sobie jakiejś samotnej matki jako koleżanki żebym kompletnie nie ześwirował (dałbym jej do zrozumienia że chodzi mi o przyjaźń). Nie wyobrażam sobie gdyby ktoś był singlem i nie miał pracy, rodziny, itd. Tyle razy już próbowałem stanąć na nogi i wziąć się za siebie ale po jakimś czasie przychodzi zwątpienie - po co to robię? dla kogo? czy to coś zmieniło w moim życiu, że lepiej się ubieram, mam zdrową twarz i ćwiczę? Nie daje mi to dziewczyny, nie zmienia mojego życia i przeszłości, nie daje mi fortuny. Nie znam nikogo z otoczenia kto byłby singlem w tym wieku. Tylko na wykopie widziałem wiekowych singli ale ci łazili po lesie z butelkami i cykali fotki a ostatnia aktywność była rok temu..

#przegryw #alkohol #alkoholizm #tfwnogf #blackpill #tinder #badoo #zwiazki #samotnosc #feels #smutek #zycie #singiel #single

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ff927f3be9540a5d02378f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie single 25+ jak wy tutaj żyj...

źródło: comment_1644142898VQrmQKPkmH296q5QRwNB51.gif

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
CzarodziejskaBarmanka: 28lvl here
musisz, powtarzam musisz zajrzeć głęboko w siebie i odnaleźć to co chcesz robić i poświęcić się temu na 101% inaczej niedługo będzie po tobie
nie mówię tu o jakiś gówno pasjach czy gówno hobby chodzi o coś innego, większego

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
Oberiba: @AnonimoweMirkoWyznania: Z uczuciem pustki, raz większym, a raz mniejszym. Czasem zastanawiam się co by się zmieniło gdybym kogoś miał i nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć, mogę tylko zakładać. Chyba już w większości pogodziłem się z takim stanem, ale tli się we mnie jeszcze jakaś nadzieja. Na szczęście mam znajomych z którymi mogę popisać, spotkać, pośmiać się i wyjechać. I jeżeli mogę to korzystam, jeżdżąc czasem po 60-70 km i z
  • Odpowiedz
OdległaOrka: Czarodziej 32. Generalnie luz :) Gorzej było w wieku 18-25.
Warto stawiać sobie jakieś cele: praca (awans, zalezienie lepszej), polepszanie warunków swojego bytowania - wówczas jest za czym gonić, jest o co się starać, to nadaje życiu trochę sensu. Polecam całoroczną aktywność sportową na świeżym powietrzu i dobrą dietę - to dla zdrowia psychicznego daje więcej niż można się spodziewać. Dobrze interesować się ogólnie tym co w świecie dzieje się,
  • Odpowiedz
Pankracy: > Panowie single 25+ jak wy tutaj żyjecie?

Z własnego doświadczenia wiem że życie samemu to na dłuższą metę żadna zabawa...

Ja gdyby nie praca gdzie czasem muszę ogarniać i jakaś tam rodzina gdzie byłoby mi głupio to piłbym codziennie do odcięcia. I tak pije kiedy tylko mogę bo tylko wtedy zapominam o rzeczywistości. Po takim kilkudniowym maratonie potężny kac i zgaga.


Myślę że jesteś w prawdziwie tragicznej sytuacji i
  • Odpowiedz
PrzyczajonyMrówkojad: @AnonimoweMirkoWyznania
@Xenomorph_666
@AnonimoweMirkoWyznania
@acalpoeineiseicyz
@razem
@trochelipa
Zabrzmi normicko. Ale do trzydziestki mieszkalem z matką, z pracą było ròżnie, z kasą tak w granicy minimalnej krajowej. Żadnego związku. Doświadczenia z seksami żenujace.
I w wieku 33 lat poznałem (przez portal randkowy) kobietę, ktòra w zeszłym roku została moją żoną. Dobrze nam ze sobą. Potem sytuacja zawodowa też się poprawiła. Z najniższej krajowej podskoczyłem do krajowej średniej.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
normalnie. 7 lat w celibacie. Da się.


@OSH1980: Amator. Potrzymaj mi piwo. 27 lat w celibacie. Nie jeden ksiądz/mnich zazdrości takiej wytrwałości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ZepsutaŁania: Tutaj singiel lat 32. I najprawdopodobniej już na zawsze. Trafił mi się zestaw cech charakteru Ace/Aro i najprawdopodobniej schizoidalne zaburzenie osobowości. Ace oznacza brak pociągu seksualnego, Aro brak zakochiwania się a SzPD brak potrzeb społecznych i nie odczuwanie samotności. I powiem wam, że całkiem jest mi dobrze będąc samemu. Jakbym miał więcej oszczędności na koncie mieszkałbym w jakiejś chatce w lesie. Mam trochę znajomych, którzy są dla mnie tylko znajomymi,
  • Odpowiedz