Wpis z mikrobloga

Pytanie do wszystkich kierowców, czyja wina?

Upieranie się przy złej odpowiedzi kosztowało pewnego pana dzisiaj 1000 zł mandatu. I to mimo, że niczym Hubert Urbański w Milionerach pytałem 10 razy czy mi uwierzy czy policja do tego potrzebna. Policjantom też zresztą nie chciał wierzyć, tłumaczyli mu wszystko na podstawie filmu z jego własnej kamerki, z którą poleciał kiedy przyjechali a ten dalej swoje xDDD.

Ale prawa jazdy będą zatrzymywać za to jechanie z górki na dwupasmówce w mieście 101km/h.

A temu panu - no cóż, najwyżej wymusi znowu pierwszeństwo i znowu będzie dzwon i tak się żyje powoli na tej wsi

#prawo #prawojazdy #ruchdrogowy #motoryzacja
Pobierz sugr - Pytanie do wszystkich kierowców, czyja wina? 

Upieranie się przy złej odpow...
źródło: comment_1643732538KEDjeEuFGCO483JuEE4nLE.jpg
  • 59
@Bleck: a to nie jest tak że jak jechał bliżej lewego pasa to mógł najpierw zająć lewy pas a dopiero później zmienić a czerwony się #!$%@? na prawo chociaż powinien na lewo też?
@Arthor jest jeszcze taka #!$%@? akcja że możesz mieć dwa do skrętu w lewo a po skręcie lewy jest znowu do skrętu w lewo, a środkowy i prawy do jazdy prosto. Wtedy jako skręcający z prawego musisz się w mig zorientować że ten z lewego ma prawo wjechać na ten środkowy w tym przypadku, a ty możesz tylko na prawy
ten z prawego pasa. Z lewego możesz wjechać tylko na lewy, z prawego na resztę. W prawo tak samo. Z lewego na skrajny lewy, z prawego na resztę.


@bafteg: Ja rozumiem, że można czegoś nie wiedzieć, ale żeby obnosić się tak swoją niewiedzą i próbować pouczać innych sadząc takie kocopoły, to już naprawdę przesada.

@bafteg

ten z prawego pasa. Z lewego możesz wjechać tylko na lewy, z prawego na resztę. W prawo tak samo. Z lewego na skrajny lewy, z prawego na resztę.


Co to za #!$%@?
I jeszcze ktoś to plusuje

Jeśli organizacja ruchu jest jak na załączonym obrazku to możesz sobie z lewego wjechać na dowolny pas.
Pobierz Antidotum119 - @bafteg 
ten z prawego pasa. Z lewego możesz wjechać tylko na lewy, z ...
źródło: comment_1643750053i7OTmVNga4vhHXvgD98iGR.jpg