#rosja #bialapodlaska
#rosja #bialapodlaska
właściwie wszyscy, z którymi rozmawiam mówią, że nie mieli pojęcia o tej osobie
zwykłych ludzi nie przeszukuje się pod kątem broni? Jedziesz jakimś 20-letnim VW, z łachami do roboty na budowie to
Twardej też nikt nie obstawiał na 100% więc dzida w las, to samo Grzybowa; jeśli mówisz Dubów to możliwe, że kręcąc w Wólce na Witoroż czy Dokudów też dałoby się wyrwać, zapewne "Sworska bis" czyli to teoretyczne przedłużenie zza ekranów E30 też pewnie czyste i wylatujesz na czysto w Leśnej
tylko że my lokalsi wiemy, gdzie co i jak, obcy niekoniecznie znają polne drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°
Panowie, jeśli to byli ZAWODOWCY, to blokady dróg mają taki sam sens jak blokowanie sprzedaży alkoholu w

Miało być eko, a wyszedł logistyczny koszmar. Automaty nie działają, w sklepach kolejki, a my musimy targać niezgniecione butelki, które maszyna i tak miażdży. Dlaczego nie wykorzystano kodów QR na przytwierdzonych nakrętkach, żebyśmy mogli oddawać sprasowany plastik?
ztak, gazowana, sprite, pepsi, sok pomarańczowy… weź nie brnij.
a to ze
ile razy miałem tak, że kupiłem napoje w Niemczech czy na Słowacji i tam płaciłem kaucję, a wyrzucałem śmieci w Polsce bo wypiłem je po powrocie... no życie :)

Nowy raport Najwyższej Izby Kontroli (NIK) ujawnia poważne nieprawidłowości w oznakowaniu dróg publicznych w Polsce. Chaos informacyjny, nieprawidłowo ustawione znaki i nadmiar reklam zagrażają bezpieczeństwu kierowców i pieszych. Jako przykład kontrolerzy podają warszawskie rondo Babka.
zZawsze jak wracam zza granicy to momentalnie idzie się połapać gdzie zaczyna się Polska. Nagle jest 5x więcej znaków. Nawet nie trzeba słupków granicznych.
Miasto czy teren zabudowany?
Przez wieś wg twojej prostej zasady mogę jechać 90 km/h a w mieście tylko 50 nawet jak jadę np. obwodnicą?
- Ile mam na ruchy?
- Ile naruchasz tyle będziesz miał
źródło: temp_file671301709262971083
Pobierz
źródło: pogon
PobierzMoja prognoza - co najmniej układ #legia - #lechia do końca roku, z perspektywą na zgodę w 2025
prawym (i środkowym) jeżdżę 115, a wskakując na lewy przyśpieszam do 118-120. Są to jednak wartości licznikowe. Realne prędkości wg gpsa to odpowiednio 110.5 i 113-115
A dlaczego ma przyhamowywać do prędkości tira skoro może płynnie zmienić pas? To że ty go za chwilę dogonisz ponieważ jedziesz szybciej nie znaczy, że wymusił ci pierwszeństwo. Zwolnij, daj mu wyprzedzić i jedź dalej. To jakiś problem ogromny?
Jeśli ładuje ci się 50 m przed maską to tak. Jeśli robi to 100-200 m przed tobą to w czym problem?
![[AMA] Maria Andrejczyk, rekordzistka Polski w rzucie oszczepem. Wicemistrzyni IO](https://wykop.pl/cdn/c3397993/0c96a95f2814c198af16c59a83832cd67d064a7a198c076951c74b000b490399,w220h142.png)
Cześć wszystkim! Nazywam się Maria Andrejczyk, jestem zawodniczką rekordzistką Polski w rzucie oszczepem i srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich. Wszystkich, którzy chcieliby mnie bliżej poznać i zadać mi ciekawe pytania zapraszam na AMA!
z
źródło: 0588E9B9-207A-4507-B9C2-356EAF7F2267
Pobierz
źródło: 55ecf82a08ce4_o,size,445x270,q,71,h,f4fb2c
Pobierzu ciebie na wsi


dlaczego w dwóch podobnych sytuacjach Marciniak gwiżdże inaczej?
zRocznica
od 09.08.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#bialapodlaska
źródło: 1000005761
Pobierz