Wpis z mikrobloga

Pytanie do wszystkich kierowców, czyja wina?

Upieranie się przy złej odpowiedzi kosztowało pewnego pana dzisiaj 1000 zł mandatu. I to mimo, że niczym Hubert Urbański w Milionerach pytałem 10 razy czy mi uwierzy czy policja do tego potrzebna. Policjantom też zresztą nie chciał wierzyć, tłumaczyli mu wszystko na podstawie filmu z jego własnej kamerki, z którą poleciał kiedy przyjechali a ten dalej swoje xDDD.

Ale prawa jazdy będą zatrzymywać za to jechanie z górki na dwupasmówce w mieście 101km/h.

A temu panu - no cóż, najwyżej wymusi znowu pierwszeństwo i znowu będzie dzwon i tak się żyje powoli na tej wsi

#prawo #prawojazdy #ruchdrogowy #motoryzacja
sugr - Pytanie do wszystkich kierowców, czyja wina? 

Upieranie się przy złej odpow...

źródło: comment_1643732538KEDjeEuFGCO483JuEE4nLE.jpg

Pobierz
  • 59
@stormkiss musiał wjechać na lewy jeśli dalej planował kolejny manewr skrętu w lewo lub jeśli np. prawy pas był przeznaczony do skrętu w prawo a on planował jechać prosto. Jeśli tak nie było to powinien zjechać na prawy.
@sugr: to jaki werdykt ostatecznie? Ja bym obstawił że wina niebieskiego bo jak już był po zakręcie to czerwony miał pierwszeństwo z racji bycia po prawej stronie. Ale jak mówisz że poleciał z kamerką to częściej ludzie mają kamerkę z przodu więc musiałby jechać z tyłu czyli czerwony. To jak w końcu?