Wpis z mikrobloga

6 lat wyniszczającej wojny
44 lata komunizmu pod butem ZSRR
Kilkanaście lat biedy i bezprawia mafijnego po transofmracji gospodarczej

Żyje wam się #!$%@?? Daily reminder, że możecie podziękować sąsiadom z zachodniej granicy, którzy wybrali Hitlera w demokratycznych wyborach i popierali aż do ostatecznego #!$%@? przez aliantów i armię czerwoną XD Smuteczek, że kilkadziesiąt lat później młode Polki jeździły podcierać obsrane dupska tym osobom za kilka ojro na godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po kilkudziesięciu latach ostrego zacofania i konfliktów, wybijania elit, nasz kraj od kilkunastu lat wychodzi na prostą i rozwija się w szybkim tempie, zostawiając w tyle większość krajów należących niegdyś do Układu Warszawskiego.

Wyobraźcie sobie, że istnieją ludzie, którzy to wszystko przeżyli i teraz przeczytaliby komentarz jakiegoś niewyedukowanego głupka, że ten kraj mu nic nie dał i on ma go w dupie. Po czym loguje się na swojego macbooka, wypija vegańskie latte i patrzy w internecie na relację live z konfliktu na Ukrainie czy Białorusi, a tam w tle ludzie jedzą surowe ziemniaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ojkofobiczna propaganda wyżarła wam mózg. Nie macie za grosz godności i szacunku do samego siebie. Jesteście podnóżkiem z kompleksami.

#ukraina #wojna #przemyslenia #bekazpodludzi #bekazlewactwa #niemcy #historia #gospodarka #niebieskiepaski #rozowepaski #patriotyzm #polska
S.....y - 6 lat wyniszczającej wojny
44 lata komunizmu pod butem ZSRR
Kilkanaście l...

źródło: comment_1643362154U46zyMy7QuhSQ7miSwsxC2.jpg

Pobierz
  • 62
@Sok_Mandarynkowy: No i super, ja bym im nawet pomógł wyjechać. A w ich miejsce umożliwił przyjazd obywatelom państwa realnie zagrożonego, tacy Ukraińcy są prawie jak my, a doceniają nasz kraj bo wiedzą jak daleko zaszedł w porównaniu do Ukrainy, asymilują się, nie jęczą, a ich dzieci już będą Polakami. I za takich ludzi warto walczyć. W przeciwieństwie do szczurów mających za debila każdego kto postrzega kraj jako coś więcej niż PiS
@Patol0g: Też tak pisałem odnośnie nacjonalizacji krajów bliskich etnicznie, natomiast w przypadku Ukrainy może to być faktycznie ciężkie, gdyż są oni bardzo buntowniczy i raczej niechętni wobec naszego narodu.

Zdecydowanie dużo, dużo prostsze byłoby to z Białorusinami przeciwnymi reżimowi Łukaszenki, oni Polakami to chętnie staliby się z dnia na dzień po odebraniu wizy.
@Sok_Mandarynkowy: Niewiele się zmieniło. Niby się więcej zarabia nominalnie, ale koszty życia również wzrosły, więc na jedno wychodzi. Standardy pracy nadal podobne, polacy nadal na czele w Europie pod kątem ilości godzin pracy w roku (a normy wydajności pracy ciągle wzrastają). Udział płac w PKB systematycznie spada (przy wzroście PKB), czyli ludzie tu mieszkający wypracowują coraz więcej zysku dla firm, a nie dostają za to więcej pieniędzy. Dostęp do mieszkań nadal
@Sok_Mandarynkowy: my demokratycznie wybraliśmy PiS ( ͡° ʖ̯ ͡°) serio myślisz, że wszyscy Niemcy tak bardzo kochali akwarelistę? Znalazłem to w 10s w google

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ruch_oporu_w_III_Rzeszy
"Najbardziej radykalnym przejawem działalności tego ruchu było siedemnaście zamachów na życie przywódcy III Rzeszy Adolfa Hitlera, jakie w latach 1938–1944 przeprowadzili niektórzy z antynazistowskich opozycjonistów."
@RedSensej "polacy nadal na czele w Europie pod kątem ilosci godzin w pracy" tak sie sklada ze jako robol odwiedzilem kilka krajów i nigdzie przerw nie wliczali do godzin pracy, w Pl wliczaja, daje ci to 2.5h wiecej niż brytyjczyk lub niemiec, w Niemczech maja tez zeitkonto wiec i nadgodzin nie oplaca sie brac, w uk za to wysoki podatek naliczali,suma sumarum to w Pl wychodzilo brac nadgodziny najbardziej
A mnie cieszy ból dupy niektórych wykopków że wyjechałem do Niemiec, żeby żyć godnie a nie jak robak xD jak tooooo oni nas mordowaliiiii a ty tam jedziesz debiluuu xD każdy Niemiec z którym mam do czynienia w pracy czy gdzieś na ulicy, jest dla mnie bardziej życzliwy niż nasi rodacy żyjący w DE. A że taki przeciętny wykopek w dupie był i gowno widział to nie ma pojęcia jak to wyglada