Wpis z mikrobloga

Serce mi dziś pękło. Najkochańsza sunia, wierna, mądra, lojalna. Już stara i obolała, bez władzy w nogach. Pożegnałam ją dziś, we własnym domu, na jej własnym legowisku, byłam z nią do końca. Nic się nie bała, i w końcu nic ją nie boli. Była nadpsem, najkochańsza.
Nie chce mi się nic. Z nikim gadać, nic czytać, nic robić.

#psy #feels #strata
NieJedynaNaWykopie - Serce mi dziś pękło. Najkochańsza sunia, wierna, mądra, lojalna....

źródło: comment_1643314898FjaBkBLI0wpkHOdqgWVvvW.jpg

Pobierz
  • 73
@Kj5s6f2dk7s54o: jestem zwyczajnie stara i ta atencja jest mi potrzebna jak dziura w moście. Muszę to wylewać z siebie, rozumiesz? Muszę się wyżalić i wyryczec, bo serce mnie tak potwornie boli, że strach. Nie atencji szukam, ale może współczucia i dobrego słowa, bo pożegnać długiego przyjaciela - nie życzę nikomu. Nie jestem otoczona liczną rodziną i przyjaciółmi. I niekoniecznie chcę być. Ale czasem są takie stany duszy, że nie chcę być
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@NieJedynaNaWykopie: współczuję. Przechodziłem to samo 11 października 2020 roku, w niedzielę rano. Nadal boli jak cholera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najważniejsze to wiedzieć, że miała najlepszych towarzyszy życia jakich mogła sobie wymarzyć i czuła, że jest częścią rodziny... że cała ta wspólna przygoda była wartością dodaną do każdego z was i na pewno nie był to stracony czas.
Trzymaj się ()