Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...

źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg

Pobierz
  • 231
Tak jak zrobili "push back" uchodźcom z krajów arabskich w 2014? XD

#!$%@? polski dowód i mówisz, że nie wiesz skąd pochodzisz


@CreaOnion: tak i Niemcy nie będą będą utrzymywać u siebie kilkanaście, czy kilkadziesiąt milionów darmozjadów, którzy kradną, srają po parkach itd. Co ty bredzisz? XD

W 2015 zaczęli się dławić milionem ludzi, a dzbany z wykopu liczą, że Niemcy przyjmą pół Polski XD
studiowales stosunki miedzynarodowe? Bo moim zdaniem to takietwoje pieprzenie z informacjami z dzialu z dupy


@Habitican: a co mają stosunki międzynarodowe do realiów wojennych? XD

W czasie dużej wojny każdy postawi na swój interes.
chłop pewnie był na miesięcznym szkoleniu z obsługi szczotki w latrynie wojskowej i myśli że jak Putin tu wjedzie z wojskiem to nas obroni xD


@strongBAD: nikt cię nie będzie bronił, zapomnij. A co do mnie to po prostu ja nie jestem takim dzbanem jak ty, który myśli, że razem z milionami innych dzbanów Niemcy go do siebie wpuszczą gdy wojna wybuchnie.

Zesrasz się, jak pisałem, a tam nie dojedziesz (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Naprawdę musisz być dzbanem, jeśli myślisz, że takie Niemcy mogą w ciągu paru dni skokowo zwiększyć liczbę ludności o 25% XD


@skitarii: usrałeś się tych Niemców jakby to jacyś nasi zbawcy byli. Nie znasz innych krajów z którymi graniczymy? Panie ekspert z wykopu od stosunków międzynarodowych. Może ty się zatrudnij w rządowym doradztwie, macierewicz by chętnie cię wysłuchał. Na pewno razem stworzycie coś wielkiego xD
@skitarii: Gniję trochę że ludzie nie rozumieją ze jakikolwiek konflikt zbrojny Rosji z polską najprawdopodobniej oznacza wojnę światową xD polska ma swoje sojusze i stacjonują tu wojska NATO i amerykańskie i już widzę jak Putin wybija Amerykanów w Polsce a oni mówią że ok nic się nie stało my sobie tych co zostali wyślemy do domu xD a z tych co gadają ze uciekają pewnie da radę uciec jakiś 1% sam
Tu jest wykop, elita elit i... No właśnie, przyjdzie taki @skitarii i będzie się przemądrzał nie pamiętając co było kilka miesięcy temu na Białorusi, czy nawet parę lat temu na ukrainie. Jeszcze tekst, że Niemcy zamkną granicą przed Polakami w razie wojny u nas, przecież już jest wałkowane to od pierwszej fali imigrantów (to będzie kilka ładnych lat), że możesz uciec do najbliższego kraju w razie wojny (bodajże konwencja genewska). Potem gatka,
@skitarii: To co robić? Przez granicę nie da się przejść, bo będą rozstrzeliwali uchodźców. Ruskie zgwałcą i zabiją. GPSu i internetu nie będzie. Wojny nie będzie dało się przewidzieć, bo dywizje się teleportują na granicę. Jaki jest twój plan? Od razu sznur na szyję?
To co robić? Przez granicę nie da się przejść, bo będą rozstrzeliwali uchodźców. Ruskie zgwałcą i zabiją. GPSu i internetu nie będzie. Wojny nie będzie dało się przewidzieć, bo dywizje się teleportują na granicę. Jaki jest twój plan? Od razu sznur na szyję?


@Waffenfarbe: najbezpieczniej jest zostać w domu w którym są zapasy jedzenia i wody na dwa tygodnie, tak jak zaleca obrona cywilna w większości państw Zachodu.

Oczywiście póki pod