Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
Pobierz s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...
źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg
  • 231
@skitarii Nie wiem jakie ty masz założenia ale ja do granicy w dwie godziny dojadę rowerem, w cztery przez pola i lasy/góry. Na pytanie czy warto? - tak, warto bo walka po stronie Polski pod dowództwem kolesi z pis = śmierć, a wszystko co daje jakąkolwiek szansę na przeżycie (nawet strzelający Niemcy na granicy) w tym wypadku jest lepsze.
@skitarii I jeszcze jedno. Lepiej zginąć na granicy niż walcząc chroniąc dupe pis. Przykro mi ale taka prawda i na 100% spróbuję nie słuchając komunikatów ostrzegawczych pograniczników.
@skitarii: zrobię to samo co mój pradziadek - wyjadę z kraju miesiąc przed wojną ze wszystkimi oszczędnościami i najbliższą rodziną. Skoro on w 39 potrafił wyczuć moment i dojechać aż do Vichy(centrum Francji), to tym bardziej ja zrobie to w 21 wieku. I co, twoje teorie o gpsie, uchodźcach i inne możesz sobie wsadzić wiesz gdzie :)
@skitarii:

@Olom: 200 tysięcy z 38 mln. Zaiste, wielka to liczba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czyli co, jednak nie udało się doczytać?
W artykule są też Węgry: 140 000 i Iran 116 000.

Ty gościu, ale 38 mln obywateli Polska ma teraz, a nie w 1939 :D

Wkleję tutaj może wtedy przybliżysz sobie historię:

W późnych godzinach wieczornych 17 września 1939 roku, niedługo po ataku Amii
@Reevo: ale @skitarii to EGZPERT, on wie ze zamkno granice i wraz se swoim samodzielnym 56 batalionem ASG będą dzielnie odpierac ataki nieprzyjaciela. Biorac udzial w najniebezpieczniejszych zadaniach jak np wykrywanie min przeciwpiechotnych. SMIERDZ WROGOM OJCZYZNY
to EGZPERT, on wie ze zamkno granice i wraz se swoim samodzielnym 56 batalionem ASG będą dzielnie odpierac ataki nieprzyjaciela. Biorac udzial w najniebezpieczniejszych zadaniach jak np wykrywanie min przeciwpiechotnych. SMIERDZ WROGOM OJCZYZNY


@kaszanka21225: taki masz ból odbytnicy, że aż z chochoła bijesz XD

Nigdzie nie pisałem, że będę walczył. Pisałem, że trzeba być debilem, żeby myśleć, zew razie wojny wsiądzie się w samolot czy samochód i będzie się mogło ot
Czyli co, jednak nie udało się doczytać?

W artykule są też Węgry: 140 000 i Iran 116 000.

Ty gościu, ale 38 mln obywateli Polska ma teraz, a nie w 1939 :D


@Olom: w Iranie byli ludzie, którzy uciekli stamtąd z łagrów i zsyłek do ZSRR. I szli oni z wojskiem.

A na Węgry też wojsko uciekało, żeby iść dalej, na zachód walczyć. A nie zwykli cywile co się bali ruskich