Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...

źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg

Pobierz
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka wojna zacznie się od zestrzeliwania nawzajem swoich satelit, a sygnały dla cywili zostaną zaszyfrowane, żeby tylko uprawnione osoby z nich korzystały.


@skitarii: czy ty myślisz że to pierwsza wojna od czasów gps?
  • Odpowiedz
Broni i tak większość z was nie dostanie, bo nikt nie jest tak głupi, żeby zbroić cywili, którzy nawet unitarki nie przeszli i prędzej sobie w łeb strzelą, niż skutecznie wroga ostrzelają.


@skitarii: dokladnie, ich zadaniem to bedzie raczej przyjecie kulki w łeb zeby dac czas wojsku zawodowemu na zorganizowanie obrony. poza tym raczej wykopki beda wygladac tak (ale ta trumna wyglada zbyt bogato - oni skoncza w jakims rowie
s.....l - > Broni i tak większość z was nie dostanie, bo nikt nie jest tak głupi, żeb...

źródło: comment_1643205374MUgahwFAhb1Nt9hrtJluT8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Rosja ulokowała batalion sił powietrznodesantowych w Brześciu na Białorusi, przy granicy z Polską, około 40 kilometrów od granicy z Ukrainą. Są tam bojowe wozy desantowe, transportery opancerzone i ciężarówki - piszą blogerzy z grupy Conflict Intelligence Team zajmujący się śledzeniem aktywności rosyjskich wojsk. Pociąg z żołnierzami i sprzętem przybył z obwodu iwanowskiego, gdzie stacjonuje 217. Pułk powietrznodesantowy rosyjskiego wojska - donoszą.

o patrz, doslownie sprzed chwili. realnie patrzac to
  • Odpowiedz
czy ty myślisz że to pierwsza wojna od czasów gps?


@sunlifter: ile było wojen od czasu wprowadzenia GPS z państwami mającymi rakiety zdolne do zestrzeliwania satelitów w kosmosie?

Talibowie mieli dorzucić w kosmos kamieniem czy Irak miał zestrzelić satelitę starym ruskim czołgiem?

Kolejny ekspert z wykopu XD
  • Odpowiedz
Już przy Białorusi ten temat był wałkowany. Na podstawie konfliktów z ostatnich 50 lat, a) granice nie są zamykane,


@Reevo: zamykane nie były, owszem. Ale atak na państwo należące do NATO, teoretycznie powinien postawić w stan wojny pozostałe państwa NATO, w tym Niemcy, co trochę już zmienia sytuację.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak tam ty, ale jestem w stanie opuścić terytorium polski w max 1,5-3h i to razem z rodziną i dobytkiem bez internetu, telefonu, gpsa i elektryczności¯\(ツ)/¯


@NorthWarrior: teraz w czasie pokoju. W czasie wojny się zesrasz pierwszy z takim podejściem.

Najpierw utkniesz w korku, a jeśli się z niego wycofasz to się zgubisz w objazdach, bo nagle każdy będzie taki kozak jak ty i boczne drogi też będą
  • Odpowiedz
Ruskie mają swojego gps (GLONASS), więc po #!$%@? mają wyłączać swojego gps jak ruskich to nie ruszy?


@uriel_ck: Coś tam wyżej czytałem, że będą sobie strzelać do satelitów czy coś.
  • Odpowiedz
I zostać powołanym do wojska i znaleźć się na tej linii frontu jeszcze szybciej. Świetny plan.


@Waffenfarbe: tak, bo wojsko potrzebuje wykopowych stulejarzy takich jak ty, co tylko z napleta umieją strzelać XDDD

Żeby być powołanym do wojska trzeba mieć odbyte szkolenie wojskowe, a w razie wojny nikt nie zdąży cię od zera szkolić.

A jak zakładasz długą wojnę hybrydową jak na Ukrainie to i tak cię wezwą do wojska,
  • Odpowiedz
@skitarii: Tak bo na unitarce zrobią z ciebie rambo XD Takie szkolenie w razie potrzeb może trwać nawet kilka godzin. Obsługa broni palnej to nie fizyka kwantowa, zwłaszcza kałasznikowa i jego klonów czy innych jednorazowych granatników przeciwpancernych. A ty masz odbyte szkolenie?

A jak zakładasz długą wojnę hybrydową jak na Ukrainie to i tak cię wezwą do wojska, bo państwa NATO odstawią cie z powrotem do Polski.


Tak jak odstawili
W.....e - @skitarii: Tak bo na unitarce zrobią z ciebie rambo XD Takie szkolenie w ra...

źródło: comment_1643209656K9hDTql4dG6w5IIycbU7xS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz