Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
Pobierz s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...
źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg
  • 231
Mnie zawsze bawi jak ludzie myślą, że wojna wybucha z dnia na dzień bez ostrzeżenia. W 1939 już na wiosnę było czuć co zaraz będzie i ten kto chciał oraz miał pieniądze wyniósł się długo przed 1 września.


@DerMitteleuropaer: Czyli żaden wykopek się nie wyniesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii: Też mi się z tego chce śmiać.

Jeżeli ktoś nie ma nieruchomości za granicą lub/i złota/biżuterii o wartości 50k$ to jedyne na co może liczyć to na to, że będzie traktowany jak bydło i bezsilny prawie w każdej sytuacji.
1. W takim Afganistanie samoloty latały na tydzień przed zajęciem stolicy, więc luz


@Ogau: luz, bo myślisz, że Rosjanie tak jak Talibowie, nie mają lotnictwa i broni przeciwlotniczej? XD

Dobry jesteś, swoje bezpieczeństwo stawiać na byciu dzbanem XD

2. I myślisz, że te drogi tak tydzień będą zakorkowane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wystarczy dzień, potem nie będziesz już miał paliwa i nigdzie go już nie kupisz( ͡
@skitarii: I za co oni chcą żyć na tym zachodzie? Wszystko będzie kosztować co najmniej dwa razy tyle, pracy nie będzie (bo nie tylko oni będą tam uciekać) a złotóweczka kiepsko stoi. Chyba nie myślą, że Niemiec albo Francuz będzie utrzymywał tych wszystkich zadeklarowanych wycieczkowiczów, będą im na każdym kroku mówić (jak oni sami Arabom albo Ukraińcom jeszcze przed chwilą) żeby wracali walczyć za swoją ojczyznę xD
Przez Odrę nie puszczą cię Niemcy


@skitarii: Granica z Niemcami ma 460 kilometrów. Żeby ją upilnować w całości to trzeba by kilka tysięcy żołnierzy, a w trakcie wojny nikt nie będzie na to marnować zasobów. Więc nawet jak zamkną oficjalnie przejścia graniczne to nadal będzie można przepłynąć odrę w plaw. Podobnie z Czechami - nikt nie będzie marnować zasobów na ochronę górskich szlaków. To znaczy Niemcy czy Czechy pewnie wyślą kogoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: po kilku huraganach w US zawsze powtarzam ze najwazniejsze to miec zapas paliwa. Widzialem kolejki na stacje paliw i wojsko pilnujace zeby ludzie sie nie pozabijali.
Jakis samochod terenowy+paliwko+"go bag" i #!$%@? na poludnie bo cieplej.
@skitarii:

Znów ten sam temat, ileż można XD

Co z tego, że autem czy samolotem nie dotrzesz do granicy, skoro jeżeli odległość pozwoli to dojedziesz rowerem, awionetką (przymierzam się do zakupu) czy choćby pieszo. I to bredzenie, że wojsko będzie wszystkich wyłapywać XD

Wszystkie siły zostaną przerzucone na wschodnią flankę by bronić granic i linia frontu będzie przesuwana na zachód, ale nie od razu.

Jeżeli wojsko się skupi na łapaniu dezerterów