Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...

źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg

Pobierz
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od początku swojego wysrywu nie podałeś nawet jednego.


@Waffenfarbe: podałem. Choćby to, że nikt do współczesnego konfliktu na pełną skalę nie będzie brał ludzi bez przeszkolenia wojskowego. Ty na to napisałeś debilizm o tym, że będą szkolić ludzi kilka godzin i wysyłać do walki.

Nikt. Bo 100% armii będzie zajęte blokadą granicy. Nawet z ruskimi nie będą walczyć tylko granicę będą
  • Odpowiedz
podczas powstania na Węgrzech w 1956, które było zbliżone do prawdziwej wojny, na zachód, do Austrii i Jugosławii s---------o bez większych problemów 200 tysięcy osób w ciągu kilkunastu dni, i to z kraju który był za zelażną kurtyną, a nie w strefie Schengen XD.


@Olszewski: tak, tak, ograniczony konflikt z bandą cywili którzy na szybko się uzbroili "był zbliżony do pełnoskalowej wojny" xD

Beka jakie wykopki potrafią debilizmy wymyśleć tylko
  • Odpowiedz
wow jaki to mondry


@panzyd: ale tu nie trzeba żadnej mądrości. Wystarczy nie być debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wielu na tym portalu to jednak przerasta i wierzą potem w jakieś głupoty o uciekaniu samochodem czy nawet rowerem do Niemiec, gdzie na pewno ich chętnie przyjmą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skitarii To że ty mieszkasz na pipidowie to nie znaczy że każdy. Opuścić kraj w trybie express to i moge w 30-40 min bo tyle będę z---------l autem do granicy. Nie wiem czy ktos ci powiedział, ale oprocz komunikacji publicznej to jest cos takiego jak rower/skuter/ motorynka/ motocykl, quad itp Co do paliwa to raczej nie bedzie to stanowić problemu jak masz pelny bak w aucie czy moto. Nawet gowniany skuter
  • Odpowiedz
nIeMcY bEdO SzCzElAć XDDDDDDDDDDDDDDD


@Olszewski: a po co mają strzelać? Dostaniesz pałą przez łeb, albo zmyje cię armatka wodna jak tych ciapaków na granicy z Białorusią i tak się skończy twoja ucieczka na zachód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Współczesne konflikty nigdy nie są "pełnoskalowe".


@Waffenfarbe: tak, a ja jestem nieśmiertelny, póki nie umrę XD

Kiedy ostatnio miałeś konflikt dużych, nowoczesnych państw? Ukraina to była tylko zabawa Rosji, żeby zająć ważne tereny bez większych perturbacji
  • Odpowiedz
Strzelać do każdego kto podejdzie pod granicę?


@Waffenfarbe: patrząc na opinie na wypoku, to owszem, jest to pożądane rozwiązanie na zatrzymanie fali uchodźców, których państwo nie chce.
  • Odpowiedz
@skitarii: i kto ma zestrzelić tego satelitę? xD to że jakiś złom o statusie kosmicznych śmieci zestrzelili to nie znaczy że tak łatwo da się zestrzelić satelity GPS, a Glonass przecież swoje też ma. I to TYLKO 24. Pisząc już że GPS ma tylko 32 satelity pokazujesz że jesteś ignorantem i nie masz pojęcia o projektowaniu systemów nawigacji satelitarnej xd więc dzbanem to co najwyżej jesteś tutaj.

Zresztą nie wiem
  • Odpowiedz