Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...

źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg

Pobierz
  • 231
@ButtHurtAlert: No tak współczesne konflikty pokazały ze tak się dzieje właśnie xd gdzie te losowe pingi miałaby byc wysyłane przez co? Stacje dgps? To nadal i tak mialbys normalna dokładność. Inaczej mówię, konieczne byłoby ograniczenie całego systemu dla całego świata

Nie mówiąc o tym ze gps to jeden (ale główny fakt) system. Masz jeszcze rosyjski (hehe) glonass, chyba w jakiejś tam większej części operacyjne europejskie Galileo i chińskie beidou i nowoczesne
gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać


@skitarii: 1. W takim Afganistanie samoloty latały na tydzień przed zajęciem stolicy, więc luz
2. I myślisz, że te drogi tak tydzień będą zakorkowane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Żeby dojechać pod Hiszpanię wystarczy mi pełny bak mojego małego diesla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii: Chłopie co ty jakiś odklejony jesteś? Dla cywili tylko ucieczka! Dorastałem na gospodarstwie gdzie z jednej strony stali Rosjanie a z drugiej Niemcy w odległości 2 km na przeciw siebie. Przed wojną wszystko wymurowane z czerwonej cegły po wojnie została jedno drzewo gruszki, które pradziadek wsadził parę dni przed tym kiedy front doszedł. Jak usłyszał że idą Rosjanie to uciekł 150 km dalej. Zostawił wszystko zabrał ze sobą rodzine. Od
@skitarii: Polacy będą stali pod niemiecką granicą polewani z armatek wodnych a Niemcy na ichniejszym wykopie będą pisali że mało, że trzeba więcej gazu odkręcić (( ͡° ͜ʖ ͡°)) i że jeszcze większy mróz powinien być ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ale spokojnie, z drugiej strony znajdą się też Niemki które ze łzami w oczach będą opowiadały historię o polaku co płynął w Odrze
@skitarii: odpaliłem komcie i nie zawiodłem się xD

Myślisz, że Amerykanie zostawią włączoną nawigację z której mogą korzystać wrogowie? Taka wojna zacznie się od zestrzeliwania nawzajem swoich satelit, a sygnały dla cywili zostaną zaszyfrowane, żeby tylko uprawnione osoby z nich korzystały.


Piszesz o ataku na Polskę czy globalnej wojnie xD? Jakoś po ataku na Krymie i w Donbasie nikt nie zaczął strzelać do satelitów, btw rosjanie mają swój system glonass i