Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...

źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg

Pobierz
  • 231
Well - temu wlasnie w aucie rzadko mam ponizej polowy baku. Do tego w garazu stoi 10l karnister na czarna godzine.

Granica? Wpuszcza, majac niemiecki dowod nie maja wyjscia - musza.

GPS? Z pamieci przejade do paru przejsc, ktorych od dawna uzywam, do niektorych objazdy tez mam w glowie, wiec jaki problem? ;)


@krzyzakp: a broń do obrony przed bandytami, którzy nie będą mieli paliwa, masz? ( ͡° ͜ʖ
widzę, że ty jakiś odklejony jesteś. Jak chcesz, to walcz za głupich polityków, którzy toczą swoje wojny rękami cywili.

Może moje życie jest gówno warte dla świata, ale nie mam zamiaru umierać przez to, że ktoś inny tak chce.


@s---k: ale myślisz, że ktoś cię będzie pytał o zdanie? XD

Dobrze napisałeś, twoje życie jest gówno warte dla świata, dlatego w czasie kryzysu będziesz mógł łatwo zginąć z ręki zwykłych cywilów
@skitarii: Na strzelnicy radzi sobie dobrze. A z druga kwestia - raczej malo kto z wykopkow mial taka "okazje", wiec ciezko powiedziec tak czy siak jak by sie skonczylo..

Tak czy siak - musieli bysmy miec pecha, zeby akurat byc w PL #emigracja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@esio41231: dokładnie tak, kazdy taki wielki kox co ucieknie na rowerze samochodem, a przyjdzie co do czego to bedzie sral sie ze go wezwą xd no i wlasnie to co piszesz, idziesz walczyc nie za polityków tylko po to żeby ruski nie przyszedł i nie wyrwal ci kranu ze ściany, nie zjadl ci jedzenia ze spiżarki i nie zgwalcil siostry
@ButtHurtAlert: plus czy w innym miejscu będzie bezpieczniej? Jeżeli dojdzie już do tego ze po Ukrainie zaatakowane zostaną państwa bałtyckie to raczej juz to będzie wojna na taką skalę że nawet u tych Niemców nie bedzie bezpiecznie XD