Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...

źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg

Pobierz
  • 231
A dla tych co tu zamierzają pisać, że nie będą ginąc dla Polski to ja was uspokajam. Jak już będzie ginąć to ot tak, dla siebie, od przypadkowej kuli, ostrzału rakietowego gdy znajdziecie się przy jakimś ważnym obiekcie, albo gdy ruskom coś odwali i zaczną cywili mordować.

Broni i tak większość z was nie dostanie, bo nikt nie jest tak głupi, żeby zbroić cywili, którzy nawet unitarki nie przeszli i prędzej sobie
Może głupi jestem, ale w jaki sposób niby wyłączyć GPS dla cywili? W sensie wedle mojej wiedzy to jest chyba niemożliwe bo GPS jest technologią odbioru danych, więc trzeba by wyłączyć/strącić wszystkie satelity.


@plasq: z twojej perspektywy GPS jest technologią odbioru, ale z perspektywy USA to technologia nadawania sygnałów za pomocą satelit.

Myślisz, że Amerykanie zostawią włączoną nawigację z której mogą korzystać wrogowie? Taka wojna zacznie się od zestrzeliwania nawzajem swoich
Już przy Białorusi ten temat był wałkowany. Na podstawie konfliktów z ostatnich 50 lat, a) granice nie są zamykane, b) jak najbardziej da się #!$%@?ć, c) przesrane masz tylko w miastach, gdzie dochodzi do bezpośrednich starć.


@Reevo: kiedy w ostatnich 50 latach miałeś wojnę światową? XD

Myślisz, że Niemcy będą z otwartymi ramionami przyjmować miliony niekontrolowanych osób? XD

Sprawdź sobie ile ludzi w 1939 roku uciekło.
pojadę rowerem na granicę i przepłynę wpław odrę wielki mi problem XD.


@Positano1: zesrasz się XD

Przez Odrę nie puszczą cię Niemcy, a w czasie wesołej przejażdżki rowerkiem zapewne w łeb dostaniesz od kogoś, komu ten rowerek się spodoba i chciałby taki mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co wtedy zrobisz? Pójdziesz na policję, która została zmobilizowana do wojska i ochrony obiektów strategicznych?

Przecież ludzie uciekali z
@skitarii: to, wykopki są odrealnione. Powołują się np. na prawo humanitarne, że np. tacy Czesi czy Niemcy będą musieli ich przyjąć, powtarzam BĘDĄ MUSIELI bo prawo międzynarodowe.

Po pierwsze - Czesi sami mają z Putinem na pieńku i w razie W, też im się dostanie.
Po drugie - tak jak wskazał OP, Niemcy będą mieli w dupie losy milionów darmozjazdów z całej Europy Wschodniej, po drugie Putin tak łatwo nie odda
A to ty już się na wojnę światową szykujesz, tak xD?


@Reevo: jak Rosja zaatakuje państwo NATO to będzie to najpewniej wojna światowa. Może być też tak, że Chiny w tym samym czasie zaatakują USA w Azji.

A co do konfliktów, Bośnia, Kosowo, Osetia, Czeczenia, interwencja w Jugosławii, Ukraina w 2014 była praktycznie w stanie wojny, w zeszłym roku Górski Karabach. To tak z grubsza, z pamięci.


Czyli porównujesz ograniczone wojny
dlatego ja śledzę ten tag, do granicy mam 1,5h samochodem, na wykopie będzie pierwsze info o wojnie na godziny przed oficjalnymi informacjami, spokojnie się wyrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chuseok: jak będzie wojna to nawet na wykop się nie zalogujesz, bo infrastruktura telekomunikacyjna będzie pierwszym celem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O ile w ogóle prąd będziesz miał, bo wystarczy parę bomb grafitowych i