Wpis z mikrobloga

@Aparatowy_rozlewu: Nie pamiętam, ale pytałeś już kiedyś którejś dziewczyny po takim smsie co dokładnie jej nie odpowiada?
Bo widzę, że często godzą się na spotkanie, ale po pierwszym spotkaniu jest zwykle koniec. Pewnie takie coś mimo wszystko ryje trochę psychikę i zaczynasz się zastanawiać co robisz nie tak, że często po tym pierwszym spotkaniu jest koniec.
A w sumie, skoro i tak już nic z tego nie będzie to może warto
@Aparatowy_rozlewu:
Pisałem z jedna dziewczyną 3 tygodnie na tinderze w tym roku, byliśmy na 2 spotkaniach, w środę na ostatnim. Wszystko wydawało się super, dała mi buzi na pożegnanie, powiedziała żebym do niej napisał jak wrócę do domu żeby się nie martwiła i już więcej się do mnie nie odezwała XD

Więc ta Twoja bardzo ładne zachowanie :)

A do tego wydałem w tę środę ponad 200zł i powiedziała mi, że
@cynamonowazaslona: Zgadza się. Po co mam pytać o takie coś ? I tak dostanę jakieś racjonalizacje z czapy, bo przecież otwarcie nie przyzna że np. woli wyższych. Druga sprawa, jak idę na jakieś spotkanie to i tak mam gdzieś w głowie : „I tak z tego nic nie będzie”- chociaż rozczarowanie aż tak nie boli.

@okrim: 25 lat. Świeżo po studiach medycznych. Także wiadomo, wymagania wysokie
@howtowisnia: Dokładnie. Poza tym nie musi być konkretnego powodu, mogło być spoko ale nie na tyle żeby się umawiać ponownie. Ale wg wykopkow już na pewno chodzi o wzrost XD Wy byście chcieli być z związku z każda napotkana laska? Na pewno nie. Nawet jeśli ogolnie odpowiada wyglądem i charakterem to nie zawsze zaskoczy. I nie mam tu bynajmniej na myśli miłości od pierwszego wejrzenia.