Wpis z mikrobloga

Oczywiście narzekała na propozycje ruchaczy, profile obfitujące w gołe klaty czy foty z siłki, więc starałem się być wyważony na spotkaniu. Chyba nie pomogło xD


@Aparatowy_rozlewu: i po spotkaniu z takim gościem, sama by zagadała o kolejne xD
  • Odpowiedz
@Aparatowy_rozlewu moim zdaniem takie właśnie odpowiedzi że to nie to czego szuka, są gorsze niż ghost, bo przynajmniej nie dostajesz kolejnego kłamstwa w takim stylu właśnie, no chyba że w profilu masz podane 185cm
  • Odpowiedz
@Aparatowy_rozlewu: @prerogatywa:

Każde odrzucenie to jak rysa na psychice u faceta. Chady mają dużą pewność siebie, bo praktycznie nigdy nie byli odrzucani w szkole/zawodzie/relacjach, natomiast przegrywy mają niską samoocenę bo skumulowało im się masa odrzuceń.

Twojej podświadomości nie obchodzi co myślisz sam o sobie - twoja podświadomość jest jak komputer, bez emocji i na chłodno kalkuluje dane.
Podświadomość przegrywa oblicza - zebrałem dużo odrzuceń -> jestem beznadziejny ->
  • Odpowiedz
czy wykopki nie maja znajomych? Nie wychodzą na ulice?


@Akszlip: No ja nie mam żadnych. Wychodzę tylko na polne drogi żeby pobiegać. Unikam ludzi a jak kiedyś na tej polnej dróżce ktoś do mnie zagadał to udałem, ze nie słyszę i przebiegłem kilometr nie odwracajac sie za siebie aż puls mi na 190 wywaliło xD.
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Nie wiem skad to przekonanie. Na pewno jakaś cześć kobiet szuka tam ONSow wiec wtedy wiadomo, patrzy głównie na wyglad ale sama obecnego chłopa poznalam na Tinderze i mam tez kilka znajomych par, niekorzy już po ślubie, tez tam się poznali. Żaden nie jest chadem ale tez ani ja ani ich partnerki nie wyglądamy jak modelki. Normalni ludzie.
  • Odpowiedz
Zawsze sobie myśle w takich tematach, czy wykopki nie maja znajomych? Nie wychodzą na ulice? Bo wystarczy się rozejrzeć i większość ludzi jest raczej średnio/umiarkowanie atrakcyjna a jednak dobierają się w pary i całkiem szczęśliwie sobie żyją. Moi koledzy średniego wzrostu/grubi/chudzi/niezbyt piękni z twarzy tez maja dziewczyny i udane związki.


@Akszlip: ja widzę samych w miare zadbanych, wysokich facetów 180-190, a obok niego dziewczyna 1-2 ligi niżej, grubsza, ulana, niższa
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: #!$%@? prawda, laski czesto przeżywają bardziej takie rzeczy, ale płeć pewnie dużo nie ma do tego.


@howtowisnia: ta, chyba tylko jak laska jest 6/10 i odrzuci ją chad 9/10, którego może poznać raz na 2-3 lata.

O zwykłym facecie 5/10 zapomni o 5 minutach
  • Odpowiedz
Znam ten ból dostałem identyczna wiadomośc 2 kosze ale postanowiłem zawalczyć kupiłem kwiaty wzięłem


@Geralt678: to zdanie to jest prawdziwa kwintesencja przegrywu xD

Dostanie kosza na randce, czy 0 par na tinderze to jest nic. Prawdziwy przegryw to kupowanie jakiemuś szlaufowi z tindera (co miała 20-30 gości na ONS/FWB) kwiatów jakichś.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: To ciekawa obserwacja, mam zupełnie odwrotna, moim zdaniem naprawdę atrakcyjni ludzie dobierają się w pary mniej więcej na tym samym poziomie atrakcyjności, za to wśród przeciętnych chłopów każdy ma dziewczynę ładniejsza/ogolnie atrakcyjniejsza od siebie. Nie znam ani nie widuje na ulicy par gdzie facet jest zadbany a dziewczyna ulana, z brzydka cera itd. Zdecydowanie częściej za to widzę średnio atrakcyjnych mężczyzn z bardzo ładnymi dziewczynami obok. Czytałam zreszta kiedyś
  • Odpowiedz
@Akszlip: może źle oceniasz? wątpie, żeby to były typowe normiki, tacy mają pół % szansy na powodzenia na tinderze.
Nie po to jest tinder, żeby szukać kogoś przeciętnego?

Z mojej obserwacji wynika coś kompletnie odwrotnego, sam nie wyglądam brzydko, ale też żaden ze mnie Czad, ale kiedyś miałem jednocześnie swoje konto i fajkowe konto i widziałem jak zachowują się tam te same kobiety :)

Chyba się domyślasz, że na koncie
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Święta słowa kolego każde odrzucenie jakie dostawałem zostało a te ostatnie boli najbardziej akurat ta laska nie była z Tindera u mnie sam zagadalem realu ale jak pisałem po 3 spotkaniach kosz nie wiem kogo te kobiety szukają.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: No niestety nie trafiłeś. Z tych tinderowych par które znam to panowie są z brzuszkami a dziewczyny wszystkie szczuplejsze od nich. Jeden nawet wazy 130kg przy wzroście 185cm a ma ładna, zgrabna dziewczynę. @strike_lucky: Nie do końca wiem jaka jest obecnie kwalifikacja typowego normika ale to są po prostu normalni faceci. Ze swoimi pasjami, mający znajomych itd. Żadni biegający do barbera z pędzlem na głowie ale tez
  • Odpowiedz
@Akszlip: #cope, argument "moi znajomi" to tak obiektywny argument, że ja pierdziele. Popatrz gościu na ulice.

Ja moge popatrzeć na moich 10 znajomych programistów i stwierdzić, że każdy polak zarabia średnio 10k netto, bo moi znajomi tyle zarabiają :)
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Patrzę zarówno na znajomych jak i na ulicy tez to widzę. Akurat argument z zarobkami średnio trafiony. Mam znajomych z pracy, ze studiów, liceum, raczej klasa niższa średnia i średnia ale co to ma do rzeczy jeśli chodzi o dobieranie się w pary? Nie ma żadnego czynnika który by determinował jakiś konkretny schemat zawierania związków w tym przypadku.
  • Odpowiedz