Ostatnio przeglądając x zauważyłem wzmożoną aktywność kanału zero w stosunku do rządu. Wszedłem w ciekawości na ich kanał na yt. O co tu chodzi. Przecież to jest dosłownie republika tv XD Ostanie filmy polityczne (pomijając mundial) oczywiście jedyny z pozytywnym wydźwiękiem jest o Nawrockim #polityka #kanalzero
@Mariaci: chciałem się dowiedzieć np. coś o procesie Mateckiego. Jakie mają zdanie na ten temat i kurcze nie znalazłem ani jednego materiału o tym wydarzeniu :D
Kiedyś kazali wstrzykiwać zależności przez konstruktor, bo to ułatwia testowanie i wprost pokazuje, jakie zależności ma dany komponent. Teraz twórcy Angulara stwierdzili, że lepiej przez inject(). Jakie macie zdanie? Migrować z konstruktorów na inject()?
Było:
export class PiesComponent { constructor(private kosc: KoscService) {}
@SendMeAnAngel: a po co chcesz migrować? korzystaj w nowych standalone komponentach, bo to do tego jest. @ly000 jaka wstecz jak teraz możesz sobie wstrzyknąć dynamicznie dowolny serwis bez konstruktora
#tenis Iga ma tyle samo szlemów poza mączką co Emma Raducanu (1) a Genie Bouchard zagrała w takiej samej ilości finałów GS poza mączką co Iga (1). To taka ciekawostka na dziś :)))
@mamracjewieszotym: Xd chłopie Iga ma dopiero 23lata i nie zapowiada się, żeby szybko skończyła. Już jest top 7 pod względem liczby tygodni na 1 miejscu rankingu. W tym kraju nigdy nie było tenisistki ani tenisisty z takimi osiągnięciami i jeszcze długo nie będzie
@Amadeo95: Odpoczywa. Dziś jest pierwszy mecz w tym sezonie którego nie zaczyna od pierwszej minuty. W weekend trudny wyjazd z Betisem a za tydzień wyjazd do Dortmundu.
@Madziol127: no to tak wygląda jakby coś się stało za plecami pana trenera, ale być może masz rację i po prostu zawieszenie przyśpieszyło jego odejście
Z jednej strony fajnie, że ziemniaczana królowa odpada, ale z drugiej - Coco awansuje na 2 miejsce w rankingu, więc Sabalenka będzie rozstawiana w połówce Igi. #tenis
Jaśkowiak by nie mógl spokojnie spać gdyby to było coś innego niż 20 ton betonu, jakies lekkie, ażurowe, przezroczyste konstrukcje nie wchodzą w grę. Już po tych tablicach reklamowych ustawionych tuż przy jezdni bylo wiadomo, że finezji nie będzie za grosz. Cała ta ulica od ronda aż po kosciol jest koszmarnie zabetonowana
@Amadeo95: 26 listopada - podziwiam posła Dariusza Mateckiego 29 listopada - dzisiaj dowiedziałem się kim jest poseł Matecki (on jest chyba z PiS?) i jestem pod wrażeniem XDD
#polityka #kanalzero
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-26 o 19.16.43
Pobierz