Wpis z mikrobloga

@Aparatowy_rozlewu: Nie pamiętam, ale pytałeś już kiedyś którejś dziewczyny po takim smsie co dokładnie jej nie odpowiada?

Bo widzę, że często godzą się na spotkanie, ale po pierwszym spotkaniu jest zwykle koniec. Pewnie takie coś mimo wszystko ryje trochę psychikę i zaczynasz się zastanawiać co robisz nie tak, że często po tym pierwszym spotkaniu jest koniec.
A w sumie, skoro i tak już nic z tego nie będzie to może
  • Odpowiedz
wiadomo ze chodzi o wzrost czy wyglad, sugerowanie w dobie blackpilla ze dziewczyny leca na charakter powinno byc karane wiezieniem


@Xreak: Dziewczyny lecą na charakter.
Usprawiedliwianie wszystkiego wzrostem czy wyglądam, jest jak twierdzenie, że Polska jest biedna z powodu spisku żydowskiego

@HFL-przed-30: Charakter się liczy dopiero jak spodoba Ci się fizycznie. Chyba, ze jesteś zdesperowana albo masz parcie na założenie rodziny.
  • Odpowiedz
Charakter się liczy dopiero jak spodoba Ci się fizycznie. Chyba, ze jesteś zdesperowana albo masz parcie na założenie rodziny.


@podomka: A wygląd fizyczny się liczy dopiero jak spodoba Ci się jego charakter. Daj mi przykład laski, która z gościem, którego nie znosiła z charakteru, a tylko dla wyglądu, wyszła za mąż
  • Odpowiedz
@cynamonowazaslona: Zgadza się. Po co mam pytać o takie coś ? I tak dostanę jakieś racjonalizacje z czapy, bo przecież otwarcie nie przyzna że np. woli wyższych. Druga sprawa, jak idę na jakieś spotkanie to i tak mam gdzieś w głowie : „I tak z tego nic nie będzie”- chociaż rozczarowanie aż tak nie boli.


@okrim: 25 lat. Świeżo po studiach medycznych. Także wiadomo, wymagania wysokie

@Aparatowy_rozlewu
  • Odpowiedz
@Aparatowy_rozlewu: Znam ten ból dostałem identyczna wiadomośc 2 kosze ale postanowiłem zawalczyć kupiłem kwiaty wzięłem ją do restauracji gdy zaproponowałem kolejne spotkanie laska odpisała mi że nie Pasujemy do siebie i że znajdę kogos kto mnie pokocha one wszystkie szukają Chada z wysokim statusem.
  • Odpowiedz