Wpis z mikrobloga

@Friz_PL
@paki82
@pajratus
@GrammarNazi

Ja mam troche mieszane uczucia bo sam jestem już dawno po ślubie i nie śledzę już dawno "rynku" ale biorąc na przykład moje najbliższe otoczenie znajomych i w firmie to nie znam ani jednego wolnego faceta po 30tce a jednocześnie grubo ponad połowa dziewczyn w wieku 25 - 35 nie ma faceta. I są to normalne, ładne i inteligentne laski. Wiele z nich przychodzi nawet do mnie pyta
@suqmadiq2ama: branża budowlana - jak wpomniałem wyżej prawie wszyscy faceci w tym przedziale wiekowym są już zajęci a znacząca dziewczyn nie ma facetów. Nawet jakiś czas temu mnie to zastanowiło i dlatego sprawdzałem. Nie wiem jak jest gdzie indziej
@Davidozz: no właśni nie mówię o typowych blacharach ha tfu. Mając kasę dbasz o siebie, masz dobre ciuchy itd. to naprawdę mega wpływa na postrzeganie Ciebie przez kobiety i potrafi dodać dużo do wyglądu (coś jak makijaż u kobiety co może zrobić to szok). Fryzura plus dobry ciuch robią robotę i nikt mi nie powie że nie. Facet nie musi byc super przystojny. Mówią że ma być trochę ladniejszy od diabła.