Wpis z mikrobloga

@Darson666: Może nie mam poczucia humoru ale jedyne za co mogę wykopka pochwalić to to, że się przygotował i udało mu się posłankę wprowadzić w błąd i tyle.

Kiedyś była taka akcja z prezydentem Duda po wygranych wyborach i go wkręcili Rosyjscy youtuberzy.
https://youtu.be/zu4x31g42K4

Wykopkowi mogę tylko życzyć aby talent socjotechniczny wykorzystał w praktyczniejszych celach np: w cyberbezpieczenstwie. Z pewnością bardziej korzystne dla Polski.
@Darson666:

Ja typiary nie lubie, nie znoszę i działa mi na nerwy. Sam "żart" posłuchałem, początku gdzie nie było nic ciekawego, potem kawałek w środku i na końcu nad czym wykopki spuszczały się najbardziej i... no i nic, na końcu zaprosiła rozmówcę na herbatę czy tam kawę. A teraz wyszła jeszcze lepiej z twarzą od kogoś kto zadał sobie trud by zrobić "żart".

No i finał tego jest taki, że żart
@Darson666 Przykro się słucha jak ta kobieta, która jest posłanką łże i wymyśla niestworzone historie na temat sytuacji na granicy. I ktoś wybiera takie konie trojańskie do Sejmu. Wstyd.
Pisze, że daje wywiady nawet studentom dziennikarstwa i byle kim, a do tego twierdzi, że wywiad był merytoryczny, a mimo to, ona rozważa drogę sądową, choć jej wywiad był i tak opublikowany w medium społecznościowym Wykop.

@Darson666 @lexico A wy piszecie, że ma rację, że chce iść z tym do sądu xD xD xD