Wpis z mikrobloga

@Darson666: ja myślałem, że typ odwalił taki numer na przypale jak tych dwóch rusków co wkręciło dudę, a tu kolo poświęcił na przeprowadzenie merytorycznego, nieśmiesznego wywiadu wiecej wysiłku niż ja na jakiekolwiek zadanie w mojej pracy w ubiegłym roku... I to tak, w nic nie wkręcił, niczego głupiego ponad standardową jachirę typka nie powiedziała, po prostu kolo przeprowadził legitny wywiad tylko po to żeby na mirko pochwalić się że jachira myślała
  • Odpowiedz
@Darson666 tutaj widzę wśród wykopków duże zrozumienie w stosunku do posłanki że została oszukana, dokładnie odwrotne zrozumienie jak do Dudy gdy jego wkrecono, wtedy to była beka
  • Odpowiedz
@MikiGRU: Ty słuchałeś wywiadu z długopisem i jakie mu głupie pytania zadawali? Że Trzaskowski im płakał oraz czy nie chce podbić Ukrainy? W odpowiedzi tylko "eeeeee aj eeeeee em...". Poza tym on jest prezydentem, nie ta liga.
  • Odpowiedz
@MikiGRU: no dosyć dużo. Prezydent jest głową państwa i raczej powinnien komunikować się tylko z szanowanymi dziennikarzami. Jachira jest posłanką więc z racji niższego stanowiska powinna być bliżej ludzi więc może pozwalać sobie na wywiady z osobami spoza dziennikarskiego światka.
  • Odpowiedz
Wykopki kiedy ktoś telefonicznie wrobił Dude:
-haha najgorszy prezydent, debil, idiota itd...

Wykopki gdy ktoś wrobił Jachire:
-mmm ale mądra kobieta, bardzo dobrze odpowiedziała, ma rację, nic się nie stało, to nic złego
  • Odpowiedz
@lexico: @Darson666: typowa manipulacja emocjami xD Nie wiem jakim prawem określiła swoje wypowiedzi jako merytoryczne, bo nie od niej to zależy to po pierwsze, po drugie tak bardzo weryfikuje innych, że zrobili ją w konia, bo wystarczyła prośba o legitymację więc na strasznie trudne zadanie, po trzecie jakby typ co ją oszukał (no, bo ją oszukał bądź, co bądź) powiedział, że robi wywiad dla wykopu to by został wyśmiany i
  • Odpowiedz
@Darson666:@Iliilllillilillili: @lexico: Oho, ostatnio była beka, ale już białorycerze zaczynają ją bronić, bo ktoś śmiał śmieć sobie robić jaja z osoby publicznej. Jakby wykopek się do kaczki dodzwonił i ten by straszył pozwem, to by było, że dyktator xD Ha tfu na was
  • Odpowiedz
Za dużo trochę przypadków
- juskoluk (być może Łukasz Juskowiak) od wielu lat ma konto, ale „pranka” robi dopiero teraz
- w sieci od wielu lat są podobne profile juskolaka na insta, TT, YouTube, Facebook
- „prank” został zrobiony 4 miesiące przed publikacją
- „prank” nie jest prankiem, ale dość rzetelnym wywiadem, prowadzonym w dość profesjonalny sposób
- autor „pranka” biegle posługuje się fałszowaniem brytyjskiego akcenty - widać bardzo dobre przeszkolenie
-
kontrowersje - Za dużo trochę przypadków
- juskoluk (być może Łukasz Juskowiak) od w...

źródło: comment_16418253268o7mMjEz6xirJZQZFS9V6F.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz