Wpis z mikrobloga

@kontrowersje:

skąd prawicowe media znały dzisiaj pełen pseudonim „Scott Faubs” skoro tu o nim na wykopie nie pisałeś? Rozmawiali z Tobą bezpośrednio?

To gamonie. Przedstawiłem się jako "Scott Phelps", a oni po prostu źle zrozumieli nazwisko. Nikt się ze mną nie kontaktował.

juskoluk (być może Łukasz Juskowiak) od wielu lat ma konto, ale „pranka” robi dopiero teraz

I o czym to ma świadczyć niby? Dane niestety nietrafione, ale jak chcesz to
@Darson666: @juskoluk: XDDD odpowiedzialność prawna za podszywania się pod kogoś kto nie istnieje.

Niech skonsultuje z prawnikiem czy może nie podjąć kroków prawnych osób które podszywały się jako Bolesław Prus czy inny Frieddie Mercury xD
@badziebadla: Bezbeczny zart wymyslil przeciwnik Jachiry? Prosze cie, ani mnie ona nie zebi ani nie grzeje. I wymyslania tez nie bylo za wiele bo wystarzylo zobaczyc ta morde w filmach przyrodniczych i zapostowac w mozaice. Nie napisalem nawet wtedy ze to Jachira… Sami sie domysliliscie :)
@r3pr3z3nt:

Bezbeczny zart wymyslil przeciwnik Jachiry? Prosze cie, ani mnie ona nie zebi ani nie grzeje


Przecież widać we wpisach, że jesteś przeciwnikiem lewicy, tak samo jak widać sugestię w oryginalnym wpisie, że na filmie jest Jachira. Oczywiście zbroja obsrana na tyle, że nie napisałeś, że to ona bo jeszcze musiałbyś płacić na pieski jak jakiś debil obrażający Aldonę Marciniak na tagu F1. Żart na poziomie rurki od schodów w silniku