Wpis z mikrobloga

Macie od nowego roku terminale do odbijania karty czasu pracy przy wejsciach do wc (odbijanie przy wejsciu i wyjsciu z wc)?? #korpo #korposwiat #warszawa

Macie terminale czasu przerwy przy wejsciu do wc?

  • Tak 19.6% (36)
  • Nie 80.4% (148)

Oddanych głosów: 184

  • 29
@crazykokos: godzina przerwy i nielimitowane wyjscia do kibla XD. ja #!$%@? gdzie ja zyje, zeby w 2022r podawac takie rzeczy jako benefity pracowe XD. A ja glupi myslalem ze dobrym benefitem to sa akcje firmy, sluzbowa fura klasy premium raz na 3 lata, czy tez premia roczna na poziomie kilku pensji. chyba musze wymienic swoje volvo v90cc na nielimitowane wyjscia do kibla, juz pal licho ze to bedzie kibel u mnie
@Joxek: u mnie w firmie egzekwują ten czas, jeśli ktoś przesadza. wiadomo, że może się zdarzyć, że kogoś przyciśnie i potrzebuje nawet 20 min bo ma sranie życia, ale jeśli to któryś raz z rzędu, to wtedy dostaje warna i zapowiedź, że będzie mu to odejmowane od przerwy. zdarzało się, że ludzie znikali notorycznie dzień w dzień na 15-20-30 min w kiblu. ale chodzenie do kibla na 5 min nawet 5x
@crazykokos: oj nerwy puscily i juz zaczely sie wyzwiska. Nie wiem jak mozesz pelnic jakakolwiek wyzsza funkcje jesli tak szybko sie triggerujesz.chwalenie sie nielimitowanym kiblem i godzinna przerwa to samozaoranie.
ppk to zaden benefit bo duzo lepsze jest PPE no ale skad ty mozesz o tym wiedziec :P, laptop to benefit? to moze papier w kiblu tez? 350pktow na mybeneficie to bieda i nie ma sie czym chwalic.
@crazykokos: ahaha zapewne masz lepsze benefity i dlatego chwalisz sie bieda punktami i laptopem oraz wyjsciami do sracza. jako przewage ppk uznajesz to ze mozesz wyplacac to co miesiac XD. No owszem jak brakuje od 1 do 1 to jest to lepsze rozwiazanie. BTW PPE mozna wyplacic wczesniej (pod pewnymi warunkami)no ale skad to mozesz wiedziec skoro teraz na szybko googlowalas co to jest by dac jakakolwiek riposte :).