Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@uczonywpismie: jakby zrobić rejestr wyrażenia zgody na seks to i z automatu zrobiłoby się rejestr przebiegu xd wystarczy zeskanować swój QR przed każdym stosunkiem i w ten sposób eliminujemy problem fałszywych oskarżeń o gwałt bo zawsze łatwo zweryfikujemy kto kiedy wyraził zgodę i z kim xd
  • Odpowiedz
@uczonywpismie: #!$%@?, zdaje sobie doskonale sprawę z tego jak absurdalne to jest, ale niektórym babom by się licznik na tzipie przydał, bo otwór to jedyne co potrafią "położyć na stół" w kwestii związków.
  • Odpowiedz
  • 4
@la_fresa

życie tylko do zależności od pierwotnych instynktów? Nie liczy się to jaką osobą ktoś jest tylko ile osób w kimś było? Jest to prymitywne podejście przecież


A posiadanie wysokiej liczby partnerow seksualnych w przypadku kobiet prymitywne nie jest? XD ale gwalt na logice
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: nie powiedziałam, ze nie można brać tego pod uwagę. Mnie to niezbyt interesuje, bo nie oceniam ludzi na tej podstawie, ale wciąż widzę na wykopie, ze ten temat się przewija, wiec postanowiłam się przy okazji dowiedziec jaki proces myślowy zachodzi u ludzi dla których to ważne.
  • Odpowiedz
jaki proces myślowy zachodzi u ludzi dla których to ważne.


@la_fresa: to odpowiedzi masz u mnie w linku. A skoro ty nie bierzesz pod uwagę przeszłości seksualnej faceta... no to cóż, przyjemnego bycia zdradzaną. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz