Wpis z mikrobloga

Nie sadze, ze coś by się we mnie wtedy zmieniło.


@la_fresa: Idziesz przez miasto z niebieskim. Co druga się do niego uśmiecha, bo tyle zaliczył.
Jak się czujesz? Jako kolejna w kolejce?
  • Odpowiedz
Ale lawirujecie panowie w dyskusji z koleżanką, a argumenty jakie podajecie są banalnie proste do odbicia, jak choćby ten z tym, że duża ilość partnerów w przeszłości to niezdolność do kochania. Koleżance @la_fresa jeśli chce mogę napisać jakie jest sedno sprawy i skąd wynika podejście do tematu, chociaż dziwi mnie ta rozmowa bo to raczej wiedza powrzechna.
  • Odpowiedz
Nawet jak ktoś się zabawia codziennie z inną osoba nie znaczy, ze kolejną potraktuje tak samo.


@la_fresa: Nagminne jest, że 'dużoprzebiegowcy' obu płci okłamują te 'kolejne' osoby* co do ilości byłych partnerów łóżkowych, biorąc sobie małoprzebiegowca o dobrych wartościach i w necie się chwalą "jakby wiedział/a, to nie chciał(a)by ze mną być"

Jak ktoś się decyduje na rozwiązłość, to niech ponosi konsekwencje i będzie szczery. A takie osoby lubią kolorować
  • Odpowiedz
@grzes1290: ja w ogóle wychodzę z założenia, ze zeby mieć najlepszy seks to dwie strony musza się siebie wzajemnie nauczyc. Najważniejsza jest komunikacja i branie pod uwagę potrzeb partnera.


@la_fresa zgadzam się, to samo jej mówiłem, że się dotrzemy i będzie nam dobrze. Mi było o tyle trudniej, że miałem jedna stała partnerkę, z którą seks był bardzo słaby, a potem miałem kilka partnerek na kilka razy, więc chodziło raczej o zaspokojenie żądzy niż przyjemność. Teraz uprawiamy seks dla przyjemności. Odkąd wyluzowałem wytrzymuję dłużej. Utrzymuję też pełny zwód oo wytrysku i bawimy się
  • Odpowiedz
@la_fresa: A więc jest pewna cecha kobiet jedna z ważniejszych w oczach mężczyzn - cnotliwość. Dlatego pisałem, że w przypadku gdyby jawna była informacja ilu miało się partnerów seksualnych w przeszłości to efektem tego byłoby, że kobiety z mniejszą lub żadną taką ilością cieszyłyby się znacznie większym zainteresowaniem ze strony mężczyzn. Dlaczego tak jest? Bo w naturze faceta od zarania dziejów siedzi syndrom ,,łowcy” - nie chcę być ,,jednym z
  • Odpowiedz
@la_fresa: To, że puszczalska kobieta z dużym licznikiem to nie jest dobry materiał na dziewczynę i później żonę to nie opinia tylko fakt udowodniony badaniami. Wiec nie walczysz z opiniami tylko nauką babo.
  • Odpowiedz