Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: tłumacze, że jestem ciekawa opinii innych, przejrzę jak wyglądały te badania, nie uważam, ze moje zdanie jest jedynie słuszne. Nie uważam, ze akurat to jest najważniejszy czynnik w ocenie czy ktoś będzie zdradzał czy nie, ale nie mówię, ze nie może tak być.
  • Odpowiedz
@la_fresa faceci chcą mieć dziewicę, bo jak spuszczą się po minucie lub wypadną słabo z innego powodu, powiedzą jej, że tak wygląda seks w rzeczywistości, być może nawet w to uwierzy :D
Obecnie jestem z kobietą kilka lat starszą. Miała więcej partnerów ode mnie. Po pierwszych kilku razach powiedziała mi, że kiedyś faktycznie było jej z kimś lepiej niż ze mną. Bardzo mnie to zabolało. Minął jakiś czas i teraz uprawiamy
  • Odpowiedz
@Wogybogy: tylko dlatego, ze nie uważam, ze gdybym miała duży przebieg jak to mówicie, ze byłabym jakaś narcystyczna, niezdolna do miłości i jakaś mniej wartościowa w relacjach międzyludzkich. Tak jak na to spojrze z innej strony to nie chciałabym być oceniana na tej podstawie. Nie sadze, ze coś by się we mnie wtedy zmieniło.
  • Odpowiedz
@grzes1290: ja w ogóle wychodzę z założenia, ze zeby mieć najlepszy seks to dwie strony musza się siebie wzajemnie nauczyc. Najważniejsza jest komunikacja i branie pod uwagę potrzeb partnera.
  • Odpowiedz
ak jak na to spojrze z innej strony to nie chciałabym być oceniana na tej podstawie. Nie sadze, ze coś by się we mnie wtedy zmieniło.


@la_fresa: Mam nadzieje, ze nie jestes hipokrytka i nie mialabys nic przeciwko, gdyby partner Ci sie przyznał, że chodził w przeszłości do prostytutek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wogybogy: więcej partnerów nie znaczy lepiej. Nie wiem czy można porównywać kogoś kto najprawdopodobniej ma jakies zaburzenia do osoby która po prostu ma problem z kogoś życiem seksualnym. Czy chciałabym być z kimś zaburzonym? Nie i nie chciałabym, aby moje dzieci ewentualnie mogły to odziedziczyć po takim partnerze.
  • Odpowiedz
@uczonywpismie: W sumie, czemu nie. Oczywiście dotyczy to także facetów, również z uwzględnieniem narodowości i źródła zarobkowania partnerki, nie chcę faceta, który się puszczał z Ukrainką z roksy. Jeszcze proponuję, aby w rejestrze była długość i grubość penisa w przypadku mężczyzn. W końcu wielkość piersi u kobiet widać z grubsza, przed podjęciem decyzji chcę wiedzieć, z czym mam do czynienia i czy warto.
  • Odpowiedz
Sprowadza się życie tylko do zależności od pierwotnych instynktów? Nie liczy się to jaką osobą ktoś jest tylko ile osób w kimś było? Jest to prymitywne podejście przecież.


@la_fresa: ee, a włażenie do łóżka komu się nawinie to nie prymitywne?
Jak ktoś zachowuje się prymitywnie i jest z tego zadowolony, to zalatuje hipokryzją, gdy chce to ukrywać.
  • Odpowiedz