Wpis z mikrobloga

Mała ankieta. Czy jesteście za tym, aby ilość partnerów #p0lka była informacją publiczną do sprawdzenia w necie po PESELu?

Mam możliwość zalobbowania tego w Sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder

Czy chciałbyś, aby przebieg #p0lka był informacją publiczną?

  • TAK 73.7% (1184)
  • NIE 26.3% (422)

Oddanych głosów: 1606

  • 174
wydźwięk nie był taki jak to przedstawiasz. Faktycznie jest to jedna z gorszych rzeczy, ale lepiej o tym powiedzieć i poprawiać życie łóżkowe, niż ukrywać i się frustrować.


@grzes1290: Seks to ma być radość dla 2 ludzi. Mówienie komuś że jest do dupy świadczy tylko o przedmiotowym podejściu i bardzo kiepskim mentalu ogólnie. Poprawa to powinna zacząć się tutaj od nastawienia partnerki. Przykład kiedy facet próbuje zmieniać się na lepsze dla
uważasz ze jestem nieszczera na podstawie profilu który ma zaledwie 5 dni? Nic kompletnie o mnie wiesz i takie wnioski przeurocze <3


@la_fresa: Ja #!$%@? XDDDDDD tak już ten 5 dniowy profil daje pogląd na to kim jesteś. Po profilu oceniać nie, po czynach życiowych nie. Zachowujesz się jak karyna z dyskoteki
Ja proponuje zorganizować jakieś zebranie narodowe facetów chcących wejść w związek/małżeństwo i zaprogramować ich umysły w ten sposób, żeby traktować kobiety z dużymi przebiegami tylko na ONS/FWB a do związku/małżeństwa szukać nierozwiązłych kobiet. Takie programowanie zmniejszy ilość rozwodów oraz mniejszej straty majątkowej po stronie faceta, który pracując pół życia na majątek, traci wszystko na jednym rozwodzie, bo różowa z dużym przebiegiem powiedziała - "ja już tego nie czuje " . Tak, kobiety