Wpis z mikrobloga

Mylisz dostęp z fundowaniem. Możesz mieć dostęp do piwa (to prawica) ale czemu ja mam ci piwa fundować (to lewica).


@7160: Czyli dlaczego Twoja Ulubiona Jedyna Wolnorynkowa Partia w Sejmie™ nie ma w swoim programie "uwolnorynkowienia" klinik aborcyjnych? Ja bym nie miał nic przeciwko jakby każdy lekarz z uprawnieniami mógł sobie takową postawić i nawet zastanawiał się nad zagłosowaniem na taką partię

PS.
Koszty państwa na całą edukację, medycynę, ewentualne
dlaczego Twoja


@niochland: Chodzi ci o Konfederację? Oni chyba w ogóle są przeciw aborcji.

Ja bym nie miał nic przeciwko jakby każdy lekarz z uprawnieniam


@niochland: A ja bym nie miał nic przeciwko jakby każdy - nawet bez uprawnień mógł takową postawić. Wchodzisz na własne ryzyko.

spoko, że fundujemy hehe


@niochland: No widzisz - ja nie uważam, że to spoko,

Jednostkowy koszt państwa w okolicach 5-7k na aborcję -
@7160: Dobra ale odpowiesz w końcu na pytanie, czy bedziesz postował dalej shitposty i talking pointy bez żadnego ładu i składu?
Pytanie jest naprawdę proste. Jak finansowanie pigułek antykoncepcyjnych wpłynęło na palenie samochodów w sylwestra?
Możesz sobie 1000 razy nawet powiedzieć, no lewica daje pigułki i lewica pali samochody, ale to dalej nie pokazuje, jak finansowanie pigułek wpłyneło na palenie samochodów.
@7160: O czym ty człowieku mówisz? Jakie posiłki, jaki fryzjer? JAKA PROSTYTUTKA? XD Kto ci to gdziekolwiek coś takiego refunduje? Refundowane są zabiegi i substancje medyczne. O refundowane leki też masz ból dupy? O refundowane zabiegi, np. in-vitro? Na zachodzie refunduje się nie tylko pigułki antykoncepcyjne, ale też prezerwatywy - w wielu miejscach, np. na kampusach uniwersyteckich, można znaleźć automaty z darmowymi gumkami.

Wiesz, ja wolę zrefundować jakiejś różowej raz na
wpłyneło


@SirSherwood: A gdzie ja twierdzę, że wpłynęło? Poucz się czytania ze zrozumieniem. Pisze, że jest to powiązane.

są zabiegi i substancje medyczne


@cutecatboy: W Holandii prostytutka jest uznawana za pracownicę medyczną i jest refundowana.
Posiłek - też kwestia medyczna - jak nie będę jadł to umrę.

Skąd w ogóle pomysł, że tylko usługi medyczne mają być refundowane???

. O refundowane leki też masz ból dupy


@cutecatboy: A ty
Pisze, że jest to powiązane.


@7160: Ale wszystko jest powiazane xD Równie dobrze można powiedzieć, że ty i komuchy jesteście powiązani bo jesteście ludźmi, kupujecie w sklepach, pijecie wode i shitpostujecie na wykopie xD
To, że coś jest powiązane to nic nie znaczy. Wrzucanie do palenia samochodów informacji o pigułkach to po prostu debilizm. No chyba, że czegoś nie wiem, to prosze bardzo możesz mi wykazać, dlaczego to jest logiczne i
komuchy jesteście powiązani bo jesteście ludźmi


@SirSherwood: No jak lubisz tak filozofować to masz rację.

Jak jakas obca planeta nie chciałby komunistów - wystarczyłoby nie wpuszczać na nią ludzi.

Jak się nie chce palonych samochodów - wystarczy odrzucić wszelkie lewackie pomysły.
@SirSherwood: @saakaszi: A skąd wam w ogóle przyszło do głowy, że ktokolwiek ( w waszym zamysle chyba OP) wskazuje na to, że pigułki skutkują paleniem samochodów???

Przeciez on napisał "Palenie samochodów i przyzwolenie na łajdaczenie się". Nie pisałe, że jedno wynika z drugiego. Chociaż można dostrzec drobny związek - przyzwolenie na łajdaczenie się kobiet powoduje, że i mężczyźni się łajdaczą - wychodza na miasto żeby zaruchać. Jak juz wyjdą na
@enslavedeagle: Czyli łajdaczenie się nie ma absolutnie związku z podpalonymi samochodami?

No to co? Wyłącznie Islam? Twierdzenie, że wszystkie rzeczy są Allaha, więc spalimy rzeczy należące do naszego boga?

Otóż podpalone samochody to skutek kultury europejskiej - celebrującej łajdaczenie się i socjalnego Islamu. Oba zjawiska to zasługa lewactwa.
Samochód to wynalazek prawicowców.


@7160: Matko wykopowa, strasznie ci współczuje, że postrzegasz tak świat. Nie mamy pojęcia jakie poglądy miał Cugnot

Palenie samochodów to wynalazek lewicowców

Jakiś dowód na to?

A skąd wam w ogóle przyszło do głowy, że ktokolwiek ( w waszym zamysle chyba OP) wskazuje na to, że pigułki skutkują paleniem samochodów???

Takie słówko jak implikacja xD Polecam. Jak mówisz słowa, to mówisz je w jakimś celu. Jeśli coś
@7160: Napisze pod czym? xD Pod newsem w którym ksiądz jest skazany za pedofilie? No to też bym się spytał, co ma pedofilia w kościele do wykupu ziem? XD I co ma wykupywanie ziem do tej informacji o tym księdzu? XD
miał Cugnot


@SirSherwood: I poważnie myślisz, że lewicowcy byliby w stanie zbudować samochód?

1. Powołaliby zespół badawczy za milion dolarów
2. Gdyby rzecz się działa w Polsce milion by się rozpłynął i po projekcie.
Gdyby jednak w USA - powołano by zespół złożony z pederasty, lesbijki, transwestyty, połowy kobiet, trzech Murzynów.
3. Murzyni wydupczyliby transwestytów, kobiety by się pokłóciły, lesbijki zaczęłyby przygotowania do ślubu, a pederaści zbudowali wibrator z silnikiem diesla.
@7160: Nie, tu jest o paleniu samochodów we Francji, a nie o tym, że źle się dzieje we Francji xD
Analogicznie to by była informacje o pedofili w kościele, a nie o tym, że źle się dzieje w Kościele.
Czy pedofilia i palenie samochodów jest złe? Tak, ale czy to mówi o stanie całego systemu? Nie.

I poważnie myślisz, że lewicowcy byliby w stanie zbudować samochód?


#!$%@? mnie to. Dawaj dowód
A potrafiłeś mu wytłumaczyć, czy jednak nie?


@7160: a to zależy co rozumiesz przez "potrafiłem" - podjęcie próby tłumaczenia, czy efekt w postaci skutecznego uświadomienia debilowi, że jest debilem? prób tłumaczenia było wiele w tamtym temacie, ale ciężko spodziewać się efektu, jeśli ktoś jest takim idiotą.

ja osobiście tłumaczyć nie próbowałem, bo stoję na stanowisku że dawanie atencji takim miernotom intelektualnym to niesłuszne nadawanie im równej rangi, na którą po prostu
prawicowe poglądy


@SirSherwood: To była taka anegdota. Metafora. CHodzi o to, że lewaki nie potrafią nic zrobić. "Diversity, Siła w multikulti", - i co? Rozpierducha, aborcje, płonące samochody. Zawsze tak się kończy "Ein Reich ein Volk ..." i rozpierducha. Pol Pot - rozpierducha, Stalin - rozpierducha.

Budują prawicowcy, lewicowcy przychodzą na gotowe i to niszczą. I tak - każda rysa źle świadczy o systemie. Jednego księdza geja - można wybaczyć, ale
No i juz wiemy kto jest tu miernotą.


@7160: no oczywiście, z całą pewnością nie jest to ktoś kto zasadność rasizmu próbuje tłumaczyć porównaniami kaczki do kury xD pocieszni jesteście z tą swoją prawacką solidarnością, broniąc się nawzajem nawet w tak dramatycznie idiotycznych sytuacjach.
@saakaszi: Chwila, chwila, ale czego nie rozumiesz? Czy kolega nie uważał na języku polskim i logice?

"Francja w pigułce - burdy w sylwestra(1) i darmowa antykoncepcja(2)" - co jest złego w tej wypowiedzi? Dlaczego w ogóle sądzisz, że 1 i 2 wynikają jedno z drugiego albo że są w jakiś sposób zależnie od siebie?

W języku polskim zdanie "X i Y" wcale nie oznacza wynikania, to nie jest tak że z
Nie wiem, jak on połączył jedno i drugie. Niech mi ktoś to wyjaśni, bo to jest jakiś związek przyczynowo-skutkowy wyższego poziomu.


@cutecatboy: Jako byłemu korwiniście jest mi to bardzo prosto wytłumaczyć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Lewactwo promuje rozwiązłość obyczajową. Przejawem tej promocji jest dofinansowanie antykoncepcji. Rozwiązłość obyczajowa prowadzi do niszczenia chrześcijańskiej kultury
kaczki do kury


@advert: Tyle z tego zrozumiałeś?

Przypomniało mi się jak jakiś ekspert mówił o eksplozji w samolocie - że blachy wywijaja się na zewnątrz (co jest oczywiste) i porównał to do wyglądu ugotowanych parówek (nie każdy widział rurę, czy element po eksplozji od wewnątrz - parówka to prosty przykład dla prostych ludzi, ale trafny). A debile - "co to za ekspert co parówki bada zamiast samolotu? Ciekawe czy smaczne
To była taka anegdota. Metafora.


@7160: Ładne określenie na kłamstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wprost po prostu kłamałeś. Nie ma żadnego dowodu na to co Cugnot uważał, więc nie można twórce samochodu nazwać prawicowcem, czy lewicowcem, czy żadnym innym określeniem politycznym.

Ein Reich ein Volk


Hitler był niesamowicie prawicowy, prawdopodobnie jeden w top 5 najbardziej prawicowcych przywódców politycznych.
No ale wiadome, ma w nazwie socjalizm to lewactwo
"Francja w pigułce - burdy w sylwestra(1) i darmowa antykoncepcja(2)" - co jest złego w tej wypowiedzi? Dlaczego w ogóle sądzisz, że 1 i 2 wynikają jedno z drugiego albo że są w jakiś sposób zależnie od siebie?


@trevoz: No jednak reguły konwersacji Grice'a wymagają, żeby te tematy były jakoś powiązane, a nie że rozmówca wstawia sobie dwa tematy od czapy i masz wywróżyć o co mu chodziło. Bo jeśli nie,