Wpis z mikrobloga

@piker:

InP0st to jest jedyna firma, która nie umie mi paczki dostarczyć pod adres tylko muszę wyjeżdżać "do drogi głównej". InPost to gówno i sponsorowane komentarze nic nie zmienią.

Pozdrawiam dział marketingu inp0st.


Ludzie wychwalają inpost przez dostawy do paczkomatow i porównują do kompletnie innej usługi z poczty polskiej. Wiem o co chodzi z ta dostawa. To samo rodzice mają z kurierem dpd ze nie chce przyjechać pod adres.

Gdyby ktoś
Tylko czy służy nam tworzenie monopolu jakim jest inpost, bez polskiego kapitału? A potem polaczki narzekają ze w Polsce zle sie zarabia i coraz wyższe podatki, skoro hajs leci za granicę :)


@Atx0937: cały inpost działa z Polski, pracownicy biur, produkcja paczkomatów, dostawcy, pełno firm z nimi współpracuje, za zeszły rok 113 mln zł CITu zapłacili (DPD, DHL, GLS, UPS, FedEx i Poczta Polska łącznie zapłacili 142,7 mln złotych). Ta firma
@ArniHell: Do tego jak idziesz odebrać przesyłkę bo sprzedawca na Allegro nie wiedząc dlaczego wysyła tylko pocztexem to babka szuka przesyłki 20 minut, później wraca i pytając cie jak ta przesyłka może wyglądać XD tak jakby #!$%@? miał to wiedzieć, to tylko pokazuje jakim PRL oni są jeżeli chodzi o organizacje pracy.
@Jailer: skoro tyle siana na tym zarabiają to nie łapię czemu nie ma silnej presji żeby to działało w zgodzie z otoczeniem, czyli np paczkomat tylko z normalnym dojazdem dla dostawczaka a nie z niszczeniem trawnika, czy w ogóle z dojazdem bez blokowania ruchu. do tego jakaś przynajmniej delikatna powściągliwość a nie jak ostatnio w warszawie wrzucili paczkomat obcinając przejście dla pieszych do jakichś śmiesznych rozmiarów.
@Oastry:

kilka lat temu nie było w PL chętnych żeby ich dokapitalizować jak stali nad widmem bankructwa (gdzie wtedy byłeś?)


Byłem akcjonariuszem inpostu i zostałem zmuszony do sprzedaży akcji ze stratą, bo ściągnęli spółkę z giełdy :)

ta firma to duża wartość dodana


Nie przeczę :) jeden z top marek które powstały w Polsce.
@Jailer ja ostatnio wysyłałem znajomej paczkę, i dostałem nastepnego dnia maila że nie moga ustalić lokalizacji paczki i proszą o opis wyglądu. Wysyłałem 2 dni przed wigilią i byłem pewien ze sie nie znajdzie ze wzgledu na święta, stwierdzilem ze zdarza się i liczylem na bezproblemowe odszkodowanie. 28 przychodzi mi powiadomienie ze paczka dostarczona
Inpost to szefowie totalni