Wpis z mikrobloga

@piker: Ale wiesz, że większość ludzi korzysta z paczkomatów zamiast kuriera Inpostu?
Ja jeszcze nigdy nie miałem problemu z zagubioną czy zniszczoną przesyłką pomimo używania paczkomatów przez wiele lat - jak najbardziej mogę polecić i ostatnio jeszcze szybciej dostarczają i to w weekendy.
  • Odpowiedz
@Jailer: ostatnio mnie podkusiło wypróbować Paczkę w Ruchu:

- zamówiłam paczkę od nadawcy w obrębie tego samego miasta
- szła dwa dni
- kolejne dwa dni po odbiorze z punktu dostałam od nich maila, że hurrraa paczka czeka na odbiór xD (bo w międzyczasie przyszedł sms z kodem odbioru, więc odebrałam, ale oczywiście nie dostałam żadnego potwierdzenia)
  • Odpowiedz
@Jailer: Nigdy #!$%@?, jak żyje jak nie będę do tego zmuszony to nie skorzystam świadomie z usług poczty polskiej, czy jakieś orlen paczki. Wszystko co jest rządowe jest #!$%@?. Tak było, jest i będzie niestety. Najgorsze jest to że jest tam największy wyzysk pracownika.
  • Odpowiedz
@Shatter: z tego co zauważyłem, to czasami zdarzają się dziury w statusach. Raz mi się zdarzyło, że między "Przygotowana przez nadawcę" a "Umieszczona w paczkomacie (odbioczym)" nie było nic.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że poczta polska zdechnie. Wszystko przez baby z UP76 w Poznaniu. Ja #!$%@?ę, jeszcze nie widziałem, żeby gdziekolwiek pracownicy byli tak bezczelni i niemili. Nieważne czy młoda czy stara, wszystkie tak samo wredne
  • Odpowiedz
@Jailer: trzeba tez podziekowac chlopakom co ro rozwoaza, ze #!$%@? te paczki piatek-swiatek. bez nich impost bylby w dupie. Brakuje mi tylko jeszcze przesylania QR kodow miedzy kontami tak zeby nie przesylac kodu sms-em tylko kod na inny telefon. I jakby dorobili apke na smartwatcze z qr kodami to bym sobie paczki odbieral wracajac z biegania.
  • Odpowiedz
@jaskins: Widomo, że światem rządzi kapitał, a tam łatwiej było go pozyskać. Jednak jako konsument i mieszkaniec Polski, jeśli zależy Ci na tym żeby było tu lepiej, powinieneś starać się wydawać kasę w polskich firmach. Oczywiście jeśli jakość jest gorsza to nie ma to sensu, ale jeśli taka sama to why not?
  • Odpowiedz
inpost to złoto narodowe. Wkładasz paczkę do paczkomatu i już jest w systemie. Jak wysyłam paczkę PP to mimo tego że baba 10 minut napierdziela na klawiaturze to paczka w systemie widnieje dopiero na drugi dzień...


@ArniHell: żebyście wy widzieli ten #!$%@? od środka to wcale by nikt nie był zdziwiony czemu to tak wygląda XDD
  • Odpowiedz
@Jailer: choć jakość poczty polskiej jest niska, to niestety jest potrzebna; trzeba pamiętać, że placówki poczty istnieją prawie wszędzie: miasto, wieś, poczta tam jest; paczkomat nie zawsze; duże straty poczty polskiej są przez utrzymywanie nierentownych placówek, a utrzymuje je bo musi; bo każdy powinien moc nadac list, niezaleznie gdzie mieszka i moc odebrac list; dobrym rozwiazaniem na zle zarządzanie pocztą polską byloby wyplacanie pensji zarzadu w postaci akcji - wtedy w
  • Odpowiedz