Wpis z mikrobloga

@Jailer: Gdyby nie emerytury/renty i listy od państwowych instytucji to ten #!$%@?łek zwany poczta polska już dawno zostałby naturalnie wyparty z rynku. Wszystko jest tam przestarzałe, za drogie i #!$%@?. A szkoda, bo jednak PP towarzyszyła Polsce od wielu lat i w mniejszym lub większym stopniu odcisnęła się na historii naszego pięknego kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twoi_oyciec: nie wiem pewnie można sobie wygenerować ale nadal trzeba iść do baby z okienka i słuchać jej wciskania książek po 9,99 o gotowaniu pierogów.
  • Odpowiedz
@Jailer: Nie dalej jak w tym roku były akcje że likwidowali paczkomaty inpostu bo "przeszkadzały", żeby pare tygodni później w tym samym miejscu stawiać orlen sraczka


@bobikufel: Pokaż choć jeden przykład.

#!$%@? wszędzie te inpostowe trolle. Na peju 90% komentarzy kupione, na wykopie też już się zaczyna.
  • Odpowiedz
@piker: ale że co, mój post też jest kupiony? xD Jeśli poczta polska zacznie dostarczać paczki w czasie krótszym niż 24 godziny od momentu zakupu przedmiotu na allegro, to też ich będę chwalił.
  • Odpowiedz
Jak wysyłam paczkę PP to mimo tego że baba 10 minut napierdziela na klawiaturze to paczka w systemie widnieje dopiero na drugi dzień...


@ArniHell: to tak jak z awizo i paczką schrodingera na poczcie w tym samym dniu xD
  • Odpowiedz
Jeśli poczta polska zacznie dostarczać paczki w czasie krótszym niż 24 godziny od momentu zakupu przedmiotu na allegro, to też ich będę chwalił.


@Jailer: Poczta też większość paczek dostarcza w ciągu 24 godzin, ale paczek. Odbioru w punkcie to już w ogóle daaawno nie dostałem później, niż następnego dnia ¯\_(ツ)_/¯
Za to InPost wcale nie zawsze dostarcza tego następnego dnia, ot moje ostatnie zamówienie było nadane w środę wieczorem, powinno być
piker - > Jeśli poczta polska zacznie dostarczać paczki w czasie krótszym niż 24 godz...

źródło: comment_1640778289vfUNjXf9xIDPMX5nutbS27.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@derek_se poczta polska to dno. InPost jest nadfirma. Dam im i 15 zł za paczkę jeśli dotrze Do odbiorcy w mniej niż 24h


@zinq: InP0st to jest jedyna firma, która nie umie mi paczki dostarczyć pod adres tylko muszę wyjeżdżać "do drogi głównej". InPost to gówno i sponsorowane komentarze nic nie zmienią.

Pozdrawiam dział marketingu inp0st.
  • Odpowiedz
@Jailer: Zgadzam się. Nadawanie paczek w InPoscie to cudo i bardzo usprawnia mi pracę. Polecam nadać kiedyś coś w tym listomacie co czasem jest na pocztach (o ile jeszcze są i o ile działa - mi się udało raz) - to była droga przez mękę xD
  • Odpowiedz
@Jailer: Zamówiłem sobie z allegro szkło hartowane do telefonu, mała pierdoła to nie chciałem za dużo płacić za dostawę. Wybrałem list ekonomiczny.
I tak sobie czekam na przesyłkę od poczty polskiej od dwóch miesięcy xD.
Dno, zaorać.
  • Odpowiedz