Wpis z mikrobloga

Właśnie mam pierwsza akcje gdzie w magazynie inpostu z mojej paczki odkleił się list przewozowy XD coś czuje, że już do mnie nie trafi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jailer: Jedyne do czego można się przyczepić to czasem wrzucanie paczki do losowego paczkomatu w promieniu 5km.
Chciałbym mieć opcję wyboru do którego mają to wrzucić jeśli mój jest przepełniony.
@Atx0937: to na pewno, choć nie wiem jaka jest procedura postawienia takiego paczkomatu. no i koniec końców to użytkownicy decydują, ciężko żeby prezes spółdzielni stał pod paczkomatem i nadzorował czy kurier nie niszczy trawników
@Jailer Działa to tak dobrze, bo pomiędzy oczekiwaniami klienta i usługodawcą jest czysty wolny rynek. Gdyby spróbować tu coś uregulować, co na dzień dzisiejszy jest wystarczające, to pewnie z czaem się pojawi więcej zgrzytów i nonsensów. Pamiętajmy, że jakieś większe zmiany na tym rynku będą uwarunkowane nie naszym interesem, ale interesem jakichś grup które stwierdzą , że powinny też mieć udział w zyskach, natomiast jako klienci stracimy.
@Jailer: Żarty żartami, ale naprawdę Inpost zrewolucjonizował w Polsce rynek zakupów internetowych, a tuż za nim jest moim zdaniem BLIK. Bardzo często zamawiam przez Internet i potrafię zrezygnować z zakupu, jeśli nie ma paczkomatu do wyboru. Nawet w tym świątecznym szczycie, jak samochód stoi i wydają paczki z paki prosto, to działa to tak sprawnie, że nie czekałem nigdy dłużej niż 5 minut. No i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby
@Jailer: nie tylko poczta polska, ups jest tak #!$%@? kurierem ze postepuje dokladbie tak samo jak poczta. Kurier nie dzwoni do klienta, nie przynosi paczki tylko zrzucaja do punktow. Nigdy nie wybierajcie ups ani pocztexu.
@marecki22: posiory przejely poczte i sa efekty jednego wielkiego gowna jak wszystkiego co obecnie jest panstwowe- panstwowa tv, prasa, sluzba zdrowia, poczta, sądy, policja, urzedy i mozna wymieniac i wymiec xd