Wpis z mikrobloga

90% przesyłek nadanych przed 15 było następnego dnia u klienta.


@derek_se: chyba awizo było następnego dnia xD Jak ognia staram się unikać poczty polskiej, a kiedy trafi się jakaś przesyłka, która jest obsługiwana przez ten skansen PRL, to jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby w skrzynce nie znaleźć awizo, nawet jeśli cały dzień siedziałem w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@derek_se: mnie wkurza pp tylko dlatego że nie idzie do przodu z postępem tylko ciągle siedzi w tym samym. Ja w 2010-2014 też wysyłałem tylko PP gry na x360. To było najszybsze i miałem 20 metrów od domu pocztę. Teraz wystarczy etykieta i nic wiecej mnie nie interesuje. Nie słyszę walenia w drzwi o 9 z pretensjami że jest dla mnie paczka.
@Jailer: jakość poczty polskiej: 17.12 nadana paczka z Polski do Bułgarii, "wyjechała z Polski" 23.12 (TYDZIEŃ! z Katowic do WER Warszawa), a na dobrą sprawę i tak nie wiem czy wyjechała bo dalej nie mam jej w trackingu BG Post
jakość jakiejkolwiek innej firmy kurierskiej: przy najtańszych opcjach jeden dzień roboczy na jeden kraj, wychodzi ok. 5 dni roboczych i paczucha jest u mnie.
@Jailer: Tfu pluje na inpost i ich kurierów. Jak nie zapchany paczkomat w Twoje okolicy to zgubiona paczka. Kiedyś trzy tygodnie z tymi lujami się szarpałem o moją paczkę. Nigdy wiecie paczkomatów. Używam kuriera poczty polskiej i nigdy nie miałem problemu tak jak z inpostem(°°
za 5zł


@derek_se: akurat z listami nie ma tego problemu. Ja cały czas mówię o usługach kurierskich. Jakoś w listopadzie musiałem jechać na pocztę, bo się kurierowi nie chciało wnieść na parter małej paczki z ładowarką do telefonu xD
@derek_se: w dupie mam za ile, poczta ma doręczać pocztę a nie awizo XD jeszcze bezczelnie „adresat niezastany”
A Kurier pocztex 48 ostatnio podobno 4 dni z rzędu próbował mi dostarczyć paczkę i 4 razy nieudana próba doręczenia, a w domu cały czas ktoś był. Nawet nie podjechał nie zadzwonił domofonem żeby zejść tylko zaznaczył sobie w systemie ze mnie nie było XD dopiero po telefonie z #!$%@? dostałam paczkę i
Inpost to nasz największy skarb narodowy, jeśli kiedyś rząd podniesie na nich rękę w celu ochrony poczty polskiej (specjalnie z małej), to naród powinien rządowi tę rękę uciąć.


@Jailer: Czas #!$%@? jak #!$%@? po mięsnym. Jeszcze w 2015 znaczna część wykopu pogardzała i jechała po InPost, oraz broniła z całych sił PP.( ͡° ͜ʖ ͡°)