Wpis z mikrobloga

@Milanello: no i brawo, aczkolwiek na początku obawiałem się, że większość wyświetleń to będzie od Polaków, co często ma miejsce w filmach anglojęzycznych jak jakiś polski youtuber zrobi. Tu jest inaczej.
Tylko nie rozumiem czemu nie dał polskich napisów jako opcja w YT (a najlepiej i polskich i angielskich, jakby i inne media tym się zainteresowały)
@Milanello Prawda jest taka, że Ćwiąkała zjadł nie tylko Borasa, ale wszystkich naszych dziennikarzy sportowych. Mam nadzieję, że z czasem będzie więcej takich dziennikarzy jak Ćwiąkała, a podobni do mejwenów przepadną.


@dawid-adamsky: ja się cieszę, ze #!$%@?ł od tych kmiotów z Weszło. Pamiętam jeszcze erę Weszło z komentarzami i podszywkami, ćwiąkała tam nie pasował.
Nie tylko przez swoją kulturę, ale przede wszystkim przez wiedzę, pasję itd.
Nie tylko przez swoją kulturę, ale przede wszystkim przez wiedzę, pasję itd.


@FrasierCrane: przecież to bzdura, chłopakom z Weszło można zarzucić wiele, ale na pewno nie brak wiedzy czy pasji. Rokuszewski to encyklopedia o ekstraklasie i 1 lidze, Paczulowi też nie można odmówić ogrmnej wiedzy, czy nawet Kowal, chociaż kontrowersyjny i często #!$%@? od rzeczy to na temat piłki lat 90/00 wie prawie wszystko.
@MirkobIog: ty mówisz o dzisiejszym weszło newfagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mówię o starodawnym, gdzie był głównie pajac Stanowski, potem pojawił się Ćwiąkła, czy kibolkiewicz itd. Stare czasy. Czasy, gdzie były blogi menago-kolesi stanowskiego, a ostatni wpis Hajtu "ostry jak nigdy" to wisiał chyba prawie rok itd.
Teraz to co innego, przecież oni o pogardzanych skokach narciarskich czy siatkówce mówią, gdzie stare weszło wyśmiewało te sporty
czy nawet Kowal, chociaż kontrowersyjny i często #!$%@? od rzeczy to na temat piłki lat 90/00 wie prawie wszystko.


@MirkobIog: i to jest problem z Kowalem, bo się mentalnie zatrzymał w 2002 roku i cały czas tak rozumie i odbiera piłkę nożną.