Wpis z mikrobloga

@dbanel: brawo będziesz utrudniał życie ludziom #!$%@? za minimalną którzy nie mają nic wspólnego z tym jak mają ceny wyglądać XD jak chcesz się buntować i #!$%@? tym na górze to po prostu nie kupuj w Biedronce i tyle
  • Odpowiedz
@adi0: czy za podmianę cenowki na taką może teoretycznie grozić jakas kara? Czy to bezprawne? Chodzę często do biedry o 6 rano i wtedy na sklepie prawie nikogo nie ma, mógł bym co jakiś czas coś wywieszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adi0: Ta jasne,
1 atom - 2,99 zł
1 mol to jest 6,02*10^-23 at
no dajmy dla uproszczenia, że banan składa się z samego węgla, bo mamy tam też lżejsze atomy jak wodór, ale też dużo cięższe jak potas, siarka, trochę cięższe jak tlen, więc może to i z tyłka założenie, ale przynajmniej obliczanie tego nie ma żadnego sensu
1 mol C waży 12 g
12 g - 6,02*10^{23}
1000g -
  • Odpowiedz
@adi0: nie wiem skąd jest nagonka na biedre. Najlepsze promki ma.
Jak to dla Ciebie różnica te +- 20 zl na zakupach za 200, to poświęć minutę i przejrzyj jakie są promki i jakie masz kupony w apce, wszystko tam jest czytelnie napisane.
A jak to jest jeden #!$%@? te 20zl na zakupach za 200, to nie patrz na ceny i tak będzie taniej niż u konkurencji.
  • Odpowiedz
@dbanel: co to zmieni, przecież nie obsługa sklepu to wymyśliła. Wystarczy nie robić tam zakupów i nie zostawiać tam pieniedzy. Ciągle słyszę tu narzekanie na biedronkę, a przecież nikt nie każe wam tam chodzić. Jestem w tym sklepie max raz w roku i innym też to polecam. Wolę dopłacić 5 zł do zakupów i robić zakupy jak człowiek.
  • Odpowiedz
@fruwajacybyk: Chciałem ostatnio zainstalować appke biedronki ale przy zakładaniu konta próbowali wymusić na mnie zgody na reklamy w formie sms, push, e-mail. I nie miałem opcji aby się nie zgodzić. Walić takie podejście do klienta, albo się zgodzisz aby wysyłać ci reklamy KAŻDYM możliwym sposobem albo nie damy ci promocji 5% na papier toaletowy.
KosmicznyNalesnik - @fruwajacybyk: Chciałem ostatnio zainstalować appke biedronki ale...

źródło: Screenshot 2024-01-14 at 15-06-25 Zaloguj się do Moja Biedronka

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@fruwajacybyk: czy ja robię nagonkę na biedę? Stary ja jeszcze wzrok mam w miarę dobry, ale pomyśl o ludziach starszych. Tam jest nieraz tak mała czcionka, że nawet ludziom w średnim wieku jest problem to odczytać. Drugi przykład to Lidl, promka na coś i dopisek: lista produktów objętych promocją dostępna na www Lidl pl. Pytasz pracownika a on nie ma pojęcia, mówi, żeby sobie sprawdzić. Ja to zrobię, choć znalezienie tego
  • Odpowiedz