Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Gadgetztan: zmniejsz poziom trudności, używaj znaków (najwygodniej po prostu rzucaj Quen przed starciem i potem powtarzaj), dużo się turlaj xD czyli kierunek + spacja, odchodzisz kawałek, atakujesz potwory pojedynczo. Ustawiaj umiejętności jako aktywne (nie wystarczy że je nabędziesz, musisz się w nie wyposażyć w drzewku obok), wykup sobie zdolność smakosz, to każdy posiłek będzie ci regenerował zdrowie przez 20min realnego czasu - bardzo wygodne ułatwienie. U mnie tak do 6 poziomu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Eskim0s: wiesz, ja gram sporadycznie - a na wiedźmina 3 to czekałem chyba z 5 lat żeby go ograć na sprzęcie na którym będzie wyglądać jak należy, z resztą GTA 5 podobnie. I w połowie Wieśka padła mi karta xD ale z pomocą przyszło GF Now. I jako taki sporadyczny gracz, który nigdy szału nie robił swoim skillem powiem że nie jest to trudna gra, chyba że się olewa mechaniki ;)
@porterhouse: ja z zasady mam problem z grami RPG.

Z Wiedźminem miałem to samo co z innymi długimi grami, grałem sobie i było fajnie, dotarłem jakoś tak do tego wątku z Triss, a potem odstawiłem grę na dłuższy czas bo się zmęczyłem. Po powrocie praktycznie nic nie pamiętałem, więc wolałem zacząć od początku. I tak w kółko.