Wpis z mikrobloga

@Joxek: na mieszkanie 75m2 zbraknie, ale w zupełności wystarczy na zakup działki i wybudowanie domu pod stolycą. Kwestia, czy dojeżdżając do pracy wolisz stać pół godziny w korkach, czy pół godziny jechać.
@inko-gnito: przede wszystkim mówiąc o dobrej działce chodzi mi o dobrze uzbrojoną cichą działke z dużym terenem tak żeby nie był to chów klatkowy. jak już, to raczej chodzi o czas dojazdu autem, dostępność SKM itd.
@inko-gnito:
"Uzbrojona działka" - doprowadzone media z możliwością dojazdu z drogi publicznej
"Sensowna wielkość" - 1000 m2+
"Dobry dojazd" - ~30-45 min. do Warszawy w godzinach szczytu lub dobrze dociągnięta komunikacja publiczna (pod Wa-wą głównie SKM).
@pianinka: to ja jakiś dziwny jestem, bo taka działkę kupiłem za 100k zł. I w ogłoszeniach widzę kilkadziesiąt podobnych w cenach 150-300k zł. Czyli na spokojnie można za 1mln zł. kupić działkę i wybudować dom w aglomeracji warszawskiej.
No coś Ty, po co mi ponad 1000 m2?! Kupiłem 980m2. Uzbrojoną. Przy drodze powiatowej. Dojazd do centrum poniżej godziny i niezłe połączenie komunikacją publiczną. Ale kupiłem ją 3 lata temu. Teraz takie działki kosztują 150-300k zł.