Wpis z mikrobloga

Nie wiem co mnie bardziej triggeruje.
To, że młodzieżowe słowo roku jest wybierane przez 30-letnich zoomerów, czy to że normictwo uważa, że "śpiulkolot" jest synonimem słowa łóżko.

Słowo śpiulkolot stworzył ktoś na potrzeby mema, na którym jest pies w stroju pilota. Później powstały wersje z psiulkowozem, psiulkoczołgiem itp. Sformułowanie "wsiadaj do śpiulkolotu" można rozumieć jako "pora iść spać" ale samo słowo "śpiulkolot" nie znaczy łóżko!

#gorzkiezale #zalesie
źródło: comment_1638940984Qle5AgVYvY5JeAGxN7lIe0.jpg
  • 191
@CocoJamboolin: Sama powiedziałaś o respektowaniu regulaminu, a powodem według Spidersweb było, że "nie wygra słowo wyśmiewające czyjeś poglądy". Foliarz również wyśmiewa.

To co teraz piszesz to tylko wymówki, które powstały, bo tak uważasz.
Julka jest używane, bo jest najczęstszym żeńskim imieniem ostatnich 20 lat, a opisuje to niezbyt mądre kobiety.

Słowo roku nie może definiować jednej, konkretnej płci? Co w takim razie robi "twoja stara", czyli mniej poważnie lub nawet pogardliwie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dalamar: Nie tylko patola. XD wystarczy że ktoś dosienie pani że nei odrobiles pszyrki i już jest 60. 60 i naura maja jeszcze sens. Ale wybieranie slowa występującego w memie, którego nikt nie używa to idiotyzm. Tak jest zbym spiulkolotem i tka samo było z jesieniara.
Tak jest zbym spiulkolotem i tka samo było z jesieniara


@DywanTv:

to wszystko bylo na wykopie, jakis srulkot nie byl


@rafalkosnozawszenapropsie:

Nie żeby tam coś, ale makelifeharder (takie gorące memiki tylko dla julek xD) na insta codziennie wrzuca coś ze śpiulkolotu, więc to słowo znam.

Ale sześciedziony czy #!$%@? jakiejś naury w życiu nie słyszałem.

chyba zależy na jakie gównostronki wchodzimy w internecie xD
@Ulyssos podejrzewam że 99% osób odrazu by podpisało ugodę (60)za zmniejsznie sobie wyroku niż siedzieć w celi i odwalać za kogoś wyrok, i zgrywać twardziela.
Krzyczenie art kk przez dzieci w podstawówce i uważanie że to "kabel" to dramat
A w przyszłym roku co?
Będą wyzywać kogoś że jest 197?