Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Część wszystkim, niebieski lvl 26

Mam od dłuższego czasu taki problem zdrowotny

Czuję się totalnie rozładowany, bez energii, ciągle zmęczony, najchętniej to bym tylko spał

Nie przepracowuje się, więc jest to bardzo dziwne

Wszystkie badania wychodzą ok, nawet na niedobór witamin

Fakt, że chodzę spać dość późno, nawet o 4 nad ranem, ale potem i tak śpię 8-10 godzin

Najgorsze, że mimo tego i tak wstaję niewyspany i z workami pod oczami

Do tego język cały w białym osadzie, czytałem że to może być znak jakiejś choroby, no ale z badań to nie wynika

Poza tym mogę sobie zarzucić jedynie mało ruchu, ale nie jestem otyły, ani skrajnie chudy, bmi w normie

Zastanawiam się, może moja dieta jest zła i mam np. zakwaszony organizm

Albo coś z psychiką i objawia się to fizycznie, no już w sumie nie wiem

Chociaż depresji jako takiej poza chwilowymi epizodami nie mam, a to chyba normalne

Może miał ktoś podobnie i może coś podpowiedzieć

#zdrowie #dieta #silownia #psychologia #psychiatria #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61af394ef6a171000ab1bbaa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
Fakt, że chodzę spać dość późno, nawet o 4 nad ranem, ale potem i tak śpię 8-10 godzin


@AnonimoweMirkoWyznania: tu leży Twój problem, regularny, ciągły sen to podstawa dobrego samopoczucia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Polecam książkę pt. Dlaczego śpimy. BTW nie ma czegoś takiego jak zakwaszony organizm.. litości
@AnonimoweMirkoWyznania: objawiłem infekcji grzybiczej jest biały język przemęczenie depresja itd. Bo grzyby wytwarzają naurotoksyny. Idź do.lekarza zapytaj się. Co kolwiek Ci powie powiedz ze chcesz zrobić wymaz. Możesz nawet prywatnie(to tanie) byle Ci powiedział jakie badanie potrzebujesz. To żaden koszt w porównaniu do leczenia w ciemno. Po rozpoczęcie leczenia wymazu nie zrobisz. Dwa zbadaj sobie cukier albo jakieś HIV. Jeśli próba usunięcia osadu np szczoteczka powoduje że język jest czerwony, to
OP: @topikPajak
Cukier w normie, krzywa cukrowa też, cała morfologia ok.
Język jak wyczyszczę, to jest normalny, ale na drugi dzień znów gruby biały osad. Lekarka kiedyś patrzyła to stwierdziła, że nie mam grzybicy, potem powiedziałem żeby przyjrzała się jeszcze raz, to mi przepisała płyn do smarowania języka, ale żadnych wymazów nie było, a język dalej taki sam.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua