Wpis z mikrobloga

Wołam plusujących mój wpis, rząd zapowiedział dziś wprowadzenie "pakietu alertowego" ze względu na wariant omikron. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@stefan_pmp, @selectGwiazdkaFromTabelka, @pastor_manning, @0xCAFE, @classics107, @marian-stefan, @Ostapek, @YacaFisalu, @Jasmonowayy, @Kris153, @Kjedne, @majkitb, @Leniwiec1, @maciekk007, @Flutter_M_Shydale, @Tomtomprom, @ziemniaczek345, @pinbecker, @kawior2007, @dinor913, @ziolo86, @Ten_Ktory_Zwyciezyl_Dla_Swego_Ludu, @potworzusherki, @mlodyernest, @octoberman98, @cisco, @Lethorin, @maxc, @cmd_, @bajerek, @celulozy, @kobaltowy_roman, @Myszouf, @sprawek, @jaki_inny_nick, @tekon, @mikolajeq, @dacior, @KrzaczasteBrwi, @Somsiad_Pat, @EpicKris, @maks90, @dudi-dudi, @mie3tko, @Qrier, @Camuflash, @bahus735, @AidsFiesta, @Czukwe_Bukwe_Ambalabamba, @Matos1234, @artikow, @Patatina, @motokate, @kufelmleka, @MrZetie, @sskowron, @BigFudgee, @RealBirb, @MajkiFajki, @pinktonguy, @nifros, @her_flik, @Ikjam1367, @sortris, @Metall, @zeek, @DonPioter, @psposki, @Xtreme2007, @Kebabee, @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII, @VanDahl, @Peter_Parker, @krulzitipi, @Capitanero, @Baakedr, @Wilq9911, @Nie_rozumiem, @mayday_PL, @Brakus, @Przemosz, @Sparrhawk, @myomyu, @ondraszek, @Defined, @masieg, @PIAN--A_A--KTYWNA, @xtro3, @prnppp, @Mihajuj, @Michal0173, @smieszny, @JamRobeut, @bartek555, @kubiszcze, @rudka, @free_ride, @kacperpzn, @Ravastin, @Loxyms, @Kinja, @To_The_Moon, @Studnia_bez_dna, @Baldazar_Gombga, @Gity, @Loginconajmniej4znaki, @criticalerr0r, @Utylizejszyn, @gameval, @RussianTeacher, @ksardas, @MagicznyKuba, @Wozo, @endri, @ku2yn, @szalony_jozef, @Gienkollo, @lsentoR, @SzemranyInkub, @peksik12, @NijuGMD, @pudello, @WonszBonsz, @CarverSD, @wkiedrowski, @Xysz

#koronawirus #polska
Pobierz tomasztomasz1234 - Wołam plusujących mój wpis, rząd zapowiedział dziś wprowadzenie "p...
źródło: comment_1638195308XV3GYOzQ4k4oxuVJWjOLVN.jpg
  • 11