Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur: teraz wszystko w sklepach od A do Z jest takie żebyś był wiecznie niezadowolony, sam szmelc żeby coś dobrego kupić trzeba się nałazić cytując Boczka z ktoregoś tam odcinka Kiepskich 'niby wszystko jest a nic nie ma'...
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: @Acozord: mam dla was protip - idziecie do salonu Levi's, kupujecie model 501, 511, 512, albo którykolwiek z tych klasycznych, w zależności od tego, czy wolicie węższe, czy szersze nogawki. Płacicie przy kasie. Macie klasyczne dżinsy bez żadnych udziwnień na kolejne 5-10 lat.

A jak 400 zł za dobrej jakości spodnie to za dużo, to wystarczy iść do HM na dział basic i tam można czasami za
  • Odpowiedz
@pekak: na 15 lat? chyba żartujesz mialem levisy ze sklepu w liceum 3 lata i już dziadowo wyglądały 4 rok to już był ich ostatni do tzw roboty w ogrodzie i to nie te współczesne levisy tylko te z lat 90 dodam że je szanowałem jak w nich chodziłem
  • Odpowiedz
@Acozord: jakoś ogólnie spadła, ale mam w szafie chyba 3 pary Levisów, wszystkie mają więcej niż 3 lata i nie widać po nich, żeby były jakoś bardzo znoszone. Najstarsza para jest trochę poprzecierana na kolanach, ale jeszcze nie wygląda to źle.
  • Odpowiedz
@pekak: krój klasyczny spoko ale te bajki co miały wytrzymać rozciąganie przez parę koni to w buty wsadźcie będziecie wyżsi¯\_(ツ)_/¯ w cygańskich dzinsach z targu też 4 lata pochodzę
  • Odpowiedz
@Acozord: ale ja nie mówię o żadnych bajkach, rozciąganiu końmi czy spodniach na całe życie xD Napisałem, że w zależności od stopnia użytkowania, dobrej jakości spodnie będą się trzymały od 5 do 10 lat.

A temat zaczął się ogólnie od wyglądu, a nie jakości. I też o tym pisałem, że jak nie chcesz wydawać tak dużo na jeansy, to można kupić w HM za niecałą stówkę spodnie, które będą miały
  • Odpowiedz
@xMasiehx: Chcę kupić zwykłe, niepodarte slimy to nie ma.

@szyderczy_szczur: Ja ostatnio jak szukałem spodni z sensem to albo nie było spodni z sensem albo w moim rozmiarze. Zwątpiłem, ale był jeszcze droższy sklep z Levisem, Mustangiem ect i tam oczywiście były. Drogie, ale było warto.
  • Odpowiedz
  • 58
@pekak Buahahaha z tymi dżinsami na 5-10 lat to srogo #!$%@?łeś XD Miałem 501 i trzymaja tyle ile typowe szmaty z HMu czy Zary czyli 1-2 lata max.
  • Odpowiedz
5-10 lat


@pekak: chyba że ktoś ma duże uda, to nie dość że w te modele się nie zmieści, albo musi kupić rozmiar w pasie o 4 rozmiary do góry i wygląda się wtedy jak w worku na kartofle, to jeszcze w trochę ponad rok i przetarcie w kroku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kylasek: no jak się chodzi wszędzie w jednej parze i w nich śpi to mogą się zniszczyć tak szybko. Mi wytrzymują minimum 3 lata, często piorę. Jakościowo na pewno lepsze niż z sieciówek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@pekak: taaa jak się chodzi w spodniach raz na rok to może i wytrzymują. Zwykłe spodnie jak inne za 120 zł i tyle, tylko płacisz za markę która i tak nic nie znaczy. Dobre jeansy to cena 120-15p zł i wytrzymują tyle ile mogą czyli do dwóch lat. Płacenie więcej (a przynajmniej dużo więcej) to frajerstwo. Koedyś kupiłem 3 pary jeansów z tesco 30 zł za sztukę i #!$%@?, wytrzymały
  • Odpowiedz