Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pekak: dobrej jakości? Proszę nie rozśmieszać klientów! Kupiłem z taką myślą wranglery. Po roku noszenia "od święta" przecierają się w kroku. A jestem raczej normalnej budowy, szczupłe nogi. Idź pan w ciul z tą legendarna jakością.
mam dla was protip - idziecie do salonu Levi's, kupujecie model 501, 511, 512, albo którykolwiek z tych klasycznych, w zależności od tego, czy wolicie węższe, czy szersze nogawki. Płacicie przy kasie. Macie klasyczne dżinsy bez żadnych udziwnień na kolejne 5-10 lat.


@pekak: gówno prawda. 511 mi się przetarły po 1,5 roku. Gwarancja odrzucona - naturalne zużycie materiału...
@pekak: Rada dobra odnośnie krojów, jednak co do marki - Levisy z jakością zjechały mocno niestety, a ceny poleciały w stratosferę.

Od siebie dodam, że C&A ma też szeroką gamę krojów i typów dżinsów zarówno męskich jak i damskich, a ceny są całkiem sensowne. Nie rozpadają się też po krótkim czasie.
@pekak Levi's się szybko przecierają w kroku i na kieszeniach w przypadku jasnych kolorów. Chyba najlepiej zainwestować w serię commuter w czarnym wydaniu - są pancerne. A co do H&M to faktycznie można tam dostać spodnie jakości Levi's za 100-150 ziko - warto polować na serię H&M premium (białe metki).
protip - idziecie do salonu Levi's, kupujecie model 501, 511, 512, albo którykolwiek z tych klasycznych, w zależności od tego, czy wolicie węższe, czy szersze nogawki.


@pekak: z tańszych to Mustang ma spoko ofertę
Co prawda wytrzymają 2-3 lata, a nie 4-6, ale też kosztują połowę tego co levisy. Także też dobry deal
A jak 400 zł za dobrej jakości spodnie to za dużo, to wystarczy iść do HM


@pekak: w outletach Factory Levi's sprzedaje te same spodnie za ~260-300 zł. W zwykłym sklepie są za 500 zł.
@szyderczy_szczur Zawsze jeśli chodzi o spodnie, to polecam Pull&Bear. Przystępne ceny gdzie za 80 zł znajdzie się fajne spodnie i przede wszystkim wytrzymałe. Fasony jakie tylko sobie można wymarzyć. Przetarte, z dziurami czy normalne bez udziwnień. Ja noszę P&B już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem.
@szyderczy_szczur: ja zawsze kupuje w camel active albo pull and bear, o wiele tańsze od big starów wranglerów itp a jakość bardzo dobra. mam duże uda i często mi się przecierają spodnie w kroku, a te wytrzymują bardzo długo, pierwsze jeansy tych firm kupiłem jakieś 3-4 lata temu i nadal je nosze
@szyderczy_szczur: Kilka zasad:
-Kupujesz przez internet szukając swoich wymiarów jeśli nie znajdziesz w sklepie stacjonarnym, taniej, szybciej, mniej obciachowo, większy wybór.
-Jeansy chyba do niczego nie pasują i są najgorszym rodzajem spodni, na wyjście chinosy a na dom i wolną przestrzeń dresy/spodenki jak jest ciepło. Nawet do budowlanki lepiej sobie kupić dresowe spodnie lub pracownicze bhp bo jeansy są zbyt sztywne i jak się zdarzy wypadek to normalne spodnie ci się